vyhľadať ubytovanie

top udalosti

17.9. - 23.9. 2018

Kalendár akcií týždňa

Kalendár akcií týždňa

22.9. 2018

Tatranské putovanie

Tatranské putovanie

22.9. 2018

Oslavy na tatranskom okruhu

Oslavy na tatranskom okruhu

22.9. 2018

Beh za Tatry 2018

Beh za Tatry 2018

21.9 - 23.9. 2018

Festival zdravia

Festival zdravia

23.9. 2018

Recyklátor

Recyklátor

september 2018

Dni európskeho kultúrneho dedičstva

Dni európskeho kultúrneho dedičstva

29.9. 2018

Four hands dinner v Hoteli Lomnica

Four hands dinner v Hoteli Lomnica

sobota

Angličtina pre deti

 Angličtina pre deti

leto 2018

Deň otvorených dverí v Black Stork

Deň otvorených dverí v Black Stork

utorok

Kurzy kreslenia - základy kresby

Kurzy kreslenia - základy kresby

od 25.8. 2018

Galéria Dobrá Hračka

Galéria Dobrá Hračka

20.10. 2018

Fashion show Bogner v Hoteli Lomnica

Fashion show Bogner v Hoteli Lomnica

20.10. 2018

Miro Žbirka s britskými hudobníkmi

Miro Žbirka s britskými hudobníkmi

do 1.12. 2018

Výstava Staré Slovensko v novom svete

Výstava Staré Slovensko v novom svete

do 8.12. 2018

Tatry v pohybe

Tatry v pohybe

Vodný svet AquaCity Poprad

Vo vodnom svete pod Tatrami, v aquaparku AquaCity Poprad zažijete neopakovateľné chvíle po celý rok. Spestrite si lyžovačku či turistiku v Tatrách  návštevou jedinečného komplexu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Nájdete v ňom 13 vnútorných a vonkajších termálnych a relaxačných bazénov s celoročnou prevádzkou, 50m krytý plavecký bazén, fitness a spinning centrum, športový areál na plážový futbal a volejbal, piesočnú pláž s beach barom, 6 tobogánov a viac ako 350 vodných atrakcií, hydromasáží, perličiek a vodných trysiek. Ponuku dopĺňajú thajské a relaxačné masáže, beauty centrum, kryocentrum, detská škôlka, detské kútiky a ihriská a dvojpodlažné wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa.  Ubytujte sa v niektorom z našich 4 hotelov, Mountain View ****, Seasons ***, Riverside *** alebo v  hoteli Hotel Horizont ***  a Hoteli Hills **** v Starej Lesnej a užite si skvelú zimnú dovolenku. 

Okrem tradičnej zábavy v bazénoch a tobogánoch prináša zima 2017/2018 niekoľko noviniek. Pribudne nová chill out zóna v bazénoch Blue Sapphire, a vynovená detská škôlka pre návštevníkov aquaparku a hotela zabezpečí komfort celej rodine. Vy relaxujete a my sa postaráme! Bezplatná baby sitting služba v detskom kútiku s kompletným vybavením a strážením detí  Vám umožní využiť aj doplnkové služby, pričom o Vaše deti je kreatívne postarané. Ďalšou novinkou je interaktívna virtuálna zóna pre deti aj dospelých, v ktorej  zažijete nevšedné zážitky v 5D projekcii. Virtuálna realita (VR) je moderná technológia, ktorá vás doslova prenesie za hranicu reality, umožní vám ocitnúť sa priamo vo Vami zvolenom svete. Predstavte si, že vstúpite do virtuálneho sveta s neobmedzenými možnosťami, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a zažiť tak nezabudnuteľné zážitky. Táto technológia vytvára veľmi realistickú ilúziu skutočného alebo fiktívneho sveta.  

 

Wellness centrum FIRE & WATER WELLNESS & SPA

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností. Výnimočná ceremoniálna sauna kde zažijete nevšednú saunovú show, klasická fínska sauna, či bylinková, parná alebo eukalyptová sauna, himalájska soľná sauna, infrasauny alebo snežná jaskyňa pohladia Vaše zmysly, prebudia telo a osviežia myseľ. Dokonalý oddych nájdete v privátnej zóne s bazénom so zátokou  lásky, v relaxačných miestnostiach s biokrbmi, či v odpočivárni s vodnou posteľou. Navštívte unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou zdravých nápojov, coctailov a ľahkých jedál a udržte si zdravý opálený vzhľad v našom soláriu. V novom Fire & Water Wellness & Spa Vás čakajú mnohé netradičné prekvapenia. Wellness ponuku dokonale dopĺňajú klasické alebo exotické thajské masáže a kryocentrum pre udržanie kondície a zdravia.

  

 

Termálne bazény fungujú na princípe získavania tepelnej energie z rozsiahlych podzemných zásob geotermálnej vody, ktoré sa nachádzajú pod úpätím Vysokých Tatier v Podtatranskej kotline. O tom, že sa oplatí navštíviť tento vysokohorský vodný svet svedčia aj jeho rôzne ocenenia za udržanie najvyšších štandardov v oblasti životného prostredia.

 

Treasure Island – Ostrov pokladov

AquaCity Poprad ponúka svojim návštevníkom skvelú zábavu a prekvapenia. Jedným z najväčších je detský bazén Treasure Island. Napätie, dobrodružstvo, exotika a slané more. Nová detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Návštevníci majú možnosť vychutnať si množstvo tematických animačných programov, či detské párty počas víkendov. Na poklady ostrova dohliadajú leguáni Hugo a Boss ako ochrancovia detského vodného raja.

 

 

Romantické sneženie a relax v horúcej termálnej vode pod holým nebom. Celoročné vonkajšie bazény s teplotou od 30 do 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Voda v nich pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pod jednou strechou tohto unikátneho vodného sveta nájdete kryté relaxačné termálne bazény Blue Sapphire s chromoterapiou, ktoré sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Multimediálna 3D laserová show v týchto bazénoch prinesie každý večer skvelú atmosféru. Vrcholom adrenalínovej zábavy v tomto vodnom raji sú 71 m dlhý tobogán Čierna diera a 54 m dlhý tobogán Twister s množstvom zákrut.  V Mayskej pyramíde si môžete počas letnej prevádzky (od 1. 7. – 31. 8.) vyskúšať skutočnú pyramídu vodnej zábavy s atrakciami pre deti a dospelých.

 

 

Luxusné termálne bazény Blue Diamond  s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom. Relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. V bazénoch Blue Diamond nájdete aj vyhľadávaný vodný bar, kde si v príjemnej atmosfére môžete vychutnať Váš drink priamo v bazéne.

 

 

AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m plaveckým bazénom pod jednou strechou. Je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavecký bazén má teplotu vody 26-28°C a hĺbku od 1,2m do 1,8m. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa.

Okrem bazénov si deti prídu na svoje v detských kútikoch či na detskom ihrisku s množstvom hojdačiek a detským vláčikom. Pre návštevníkov AquaCity je každý deň možnosť využitia detskej škôlky, kde môžu rodičia nechať svoje ratolesti pod odborným dozorom a užiť si dokonalý relax. O zábavu sa deťom i dospelým postarajú animátori a naši maskoti Oskar, Olívia a Lilly  so svojim skvelým animačným programom a športovými aktivitami. 

  

 

AquaCity Poprad zároveň ponúka ubytovanie v luxusných hoteloch Mountain View ****, Seasons *** a Riverside *** a rôzne atraktívne balíky pre rodiny s deťmi, lyžiarov či romantiku pre dvojice. Samozrejmosťou je bohatá polpenzia a neobmedzený vstup do aquaparku počas celej doby pobytu. Lyžiari počas zimy môžu zároveň využiť možnosť vlastného skibusu, ktorý ich z hotela dopraví priamo pod zjazdovky za niekoľko minút. AquaCity Poprad ponúka aj veľkorysé kongresové a konferenčné priestory pre rôzne druhy eventov, s komplexnými službami pre individuálov aj firmy.

Ak túžite mať výhľad priamo na tatranské štíty,  ubytujte sa v našich hoteloch vo Vysokých Tatrách - v novom Hoteli Horizont Resort **** v Starej Lesnej s exkluzívnym wellnessom s výhľadom na Tatry, novou kongresovou sálou, reštauráciou a cognac barom, najväčším lákadlom však určite bude vírivka priamo na streche hotela v privátnej atmosfére. Druhou možnosťou je klasický hotel Hills **** so službami wellness centra, skvelou gastronómiou, obklopený neskutočnou prírodou a pokojom .

V  AquaCity Poprad strávite so svojimi najbližšími nezabudnuteľné chvíle a dokonalú dovolenku. 

 

 

 

Zobraziť na mape

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Región Vysoké Tatry

  • Kvalité topografické turistické mapy, naplánované cyklotrasy, horské túry
  • Zaznačené ubytovacie zariadenia, reštaurácie, atrakcie a služby
  • Popis, obrázky, priebeh túry na mape a výškový profil trate
Stiahnite si v AppStore Aplikácia Android na Google play