vyhľadať ubytovanie

top udalosti

12.9. - 26.11. 2017

Robert VANO – MEMORIES

Robert VANO – MEMORIES

19.9. - 12.11. 2017

Jirko ČEPIL – Sny v dreve

Jirko ČEPIL – Sny v dreve

26.10. 2017

Braček jelenček

Braček jelenček

9.10. - 30.10. 2017

Integrácia umením

Integrácia umením

máj - október 2017

Legovanie v múzeu

Legovanie v múzeu

rok 2017

Rozprávkové AquaCity

Rozprávkové AquaCity

18.11. 2017

Degustačná jeseň v Hoteli Lomnica

Degustačná jeseň v Hoteli Lomnica

rok 2017

Tatry v pohybe

Tatry v pohybe

Vodný svet AquaCity Poprad

Vo vodnom svete pod Tatrami, v aquaparku AquaCity Poprad zažijete neopakovateľné chvíle po celý rok. Spestrite si lyžovačku či turistiku v Tatrách návštevou jedinečného komplexu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Nájdete v ňom Aquapark s 13 vnútornými a vonkajšími termálnymi a relaxačnými bazénmi s celoročnou prevádzkou, 50m krytý plavecký bazén, fitness a spinning centrum, športový areál na plážový futbal a volejbal, piesočnú pláž s beach barom, 6 tobogánov a viac ako 350 vodných atrakcií, hydromasáží, perličiek a vodných trysiek. Ponuku dopĺňa kryocentrum, detská škôlka, detské kútiky a ihriská. V AquaCity Poprad sa nachádza  najväčšie dvojpodlažné wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa, thajské masážne centrum a relaxačné masážne centrum. Ponúkame vám ubytovanie v našich 4 hoteloch, Mountain View ****, Seasons ***, Riverside *** alebo v novom hoteli Horizont Resort **** v Starej Lesnej. 

 

Wellness centrum FIRE & WATER WELLNESS & SPA

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností. Výnimočná ceremoniálna sauna kde zažijete nevšednú saunovú show, klasická fínska sauna, či bylinková, parná alebo eukalyptová sauna, himalájska soľná sauna, infrasauny alebo snežná jaskyňa pohladia Vaše zmysly, prebudia telo a osviežia myseľ. Dokonalý oddych nájdete v privátnej zóne s bazénom so zátokou  lásky, v relaxačných miestnostiach s biokrbmi, či v odpočivárni s vodnou posteľou. Navštívte unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou zdravých nápojov, coctailov a ľahkých jedál a udržte si zdravý opálený vzhľad v našom soláriu. V novom Fire & Water Wellness & Spa Vás čakajú mnohé netradičné prekvapenia. Wellness ponuku dokonale dopĺňajú klasické alebo exotické thajské masáže a kryocentrum pre udržanie kondície a zdravia.

  

 

Termálne bazény fungujú na princípe získavania tepelnej energie z rozsiahlych podzemných zásob geotermálnej vody, ktoré sa nachádzajú pod úpätím Vysokých Tatier v Podtatranskej kotline. O tom, že sa oplatí navštíviť tento vysokohorský vodný svet svedčia aj jeho rôzne ocenenia za udržanie najvyšších štandardov v oblasti životného prostredia.

 

Treasure Island – Ostrov pokladov

AquaCity Poprad ponúka svojim návštevníkom skvelú zábavu a prekvapenia. Jedným z najväčších je detský bazén Treasure Island. Napätie, dobrodružstvo, exotika a slané more. Detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Návštevníci majú možnosť vychutnať si množstvo tematických animačných programov, či detské párty počas víkendov. Na poklady ostrova dohliadajú leguáni Hugo a Boss ako ochrancovia detského vodného raja.

 

 

Romantické sneženie a relax v horúcej termálnej vode pod holým nebom. Celoročné vonkajšie bazény s teplotou od 30 do 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Voda v nich pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pod jednou strechou tohto unikátneho vodného sveta nájdete kryté relaxačné termálne bazény Blue Sapphire s chromoterapiou, ktoré sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Multimediálna 3D laserová show v týchto bazénoch prinesie každý večer skvelú atmosféru. Vrcholom adrenalínovej zábavy v tomto vodnom raji sú 71 m dlhý tobogán Čierna diera a 54 m dlhý tobogán Twister s množstvom zákrut.  V Mayskej pyramíde si môžete počas letnej prevádzky (od 1. 7. – 31. 8.) vyskúšať skutočnú pyramídu vodnej zábavy s atrakciami pre deti a dospelých.

 

 

Luxusné termálne bazény Blue Diamond  s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom. Relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. V bazénoch Blue Diamond nájdete aj vyhľadávaný vodný bar, kde si v príjemnej atmosfére môžete vychutnať Váš drink priamo v bazéne.

 

 

AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m plaveckým bazénom pod jednou strechou. Je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavecký bazén má teplotu vody 26-28°C a hĺbku od 1,2m do 1,8m. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa.

Okrem bazénov si deti prídu na svoje v detských kútikoch či na detskom ihrisku s množstvom hojdačiek a detským vláčikom. Pre návštevníkov AquaCity je každý deň možnosť využitia detskej škôlky, kde môžu rodičia nechať svoje ratolesti pod odborným dozorom a užiť si dokonalý relax. O zábavu sa deťom i dospelým postarajú animátori a naši maskoti Oskar, Olívia a Lilly  so svojim skvelým animačným programom a športovými aktivitami. 

  

 

AquaCity Poprad zároveň ponúka ubytovanie v luxusných hoteloch Mountain View ****, Seasons *** a Riverside *** a rôzne atraktívne balíky pre rodiny s deťmi, lyžiarov či romantiku pre dvojice. Samozrejmosťou je bohatá polpenzia a neobmedzený vstup do aquaparku počas celej doby pobytu. Lyžiari počas zimy môžu zároveň využiť možnosť vlastného skibusu, ktorý ich z hotela dopraví priamo pod zjazdovky za niekoľko minút. AquaCity Poprad ponúka kongresové a konferenčné priestory pre rôzne druhy eventov, s komplexnými službami pre individuálov aj firmy.

V roku 2015 sme priniesli novinku, zrekonštruovaný hotel Horizont Resort ****  v Starej Lesnej s exkluzívnym Mountain Wellness centrom s výhľadom na Tatry, kongresovou sálou, reštauráciou a cognac barom. Najväčšou atrakciou tohto hotela je vírivka priamo na streche hotela Vip Sky Lounge. Výnimočná privátna zóna s presklenou fínskou saunou je perlou tohto hotela. Ideálna poloha hotela v blízkosti zjazdoviek, vybavenie s profesionálnou lyžiarňou s ozónovým sušením a bohaté wellness služby sú mimoriadne vhodné na zimnú lyžiarsku dovolenku vo Vysokých Tatrách.

V  AquaCity Poprad strávite so svojimi najbližšími nezabudnuteľné chvíle a dokonalú zimnú dovolenku. 

 

 

 

Zobraziť na mape

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Región Vysoké Tatry

  • Kvalité topografické turistické mapy, naplánované cyklotrasy, horské túry
  • Zaznačené ubytovacie zariadenia, reštaurácie, atrakcie a služby
  • Popis, obrázky, priebeh túry na mape a výškový profil trate
Stiahnite si v AppStore Aplikácia Android na Google play