vyhľadať ubytovanie

top udalosti

30.6. - 1.7. 2018

Megaotváračka v AquaCity Poprad

Megaotváračka v AquaCity Poprad

7.7. a 21.7. 2018

Večera pod hviezdami

Večera pod hviezdami

14.7. 2018

Benátska noc

Benátska noc

14.7. a 28.7. 2018

75 Tajomstiev lanovky

75 Tajomstiev lanovky

25.5. - 26.7. 2018

Miroslav Cipár – Hra pre naše oči

Miroslav Cipár – Hra pre naše oči

júl 2018

Čarovná autoškôlka

Čarovná autoškôlka

júl 2018

Letný program AquaCity

Letný program AquaCity

august 2018

Letný program AquaCity

Letný program AquaCity

do 31.8. 2018

Spoločenské hry a logické hlavolamy

Spoločenské hry a logické hlavolamy

leto 2018

Letná detská golfová škola a tábor v Tatrách

Letná detská golfová škola a tábor v Tatrách

leto 2018

Deň otvorených dverí v Black Stork

Deň otvorených dverí v Black Stork

do 1.12. 2018

Výstava Staré Slovensko v novom svete

Výstava Staré Slovensko v novom svete

do 8.12. 2018

Tatry v pohybe

Tatry v pohybe

Tatry budú opäť svetové!

Tatry budú opäť svetové!
  • 18. 11. 2017
  • Poprad

Miss Supranational 2017, svetová súťaž krásy so zastúpením takmer 90 krajín sveta, sa po úspešnom  minulom ročníku opäť koná v dvoch krajinách – v Poľsku a na Slovensku. V týchto dňoch pricestujú na predfinálové sústredenie finalistky tejto súťaže vo Vysokých Tatrách v hoteli Horizont Resort.

Z Krakowa pricestujú krásky už vo štvrtok 16.11.2017  a na Slovensku sa zdržia takmer 2 týždne. Medzi nimi je aj slovenská favoritka a reprezentantka povestnej slovenskej krásy žien – Michaela Cmarková, II. Vicemiss Slovensko 2017. Finalistky plánujú výlety po najznámejších miestach vo Vysokých Tatrách, navštívia aj malebné mesto Poprad v podhorí Vysokých Tatier kde v AquaCity Poprad absolvujú časť svojho sústredenia a prípravy na slávnostný finálový galavečer. K nim sa pridajú finalisti mužskej verzie tejto medzinárodnej súťaže Mister Supranational, ktorí na Slovensko pricestujú v nedeľu 20.11 a budú reprezentovať takmer 50 krajín sveta.

„Minuloročná spolupráca dopadla vynikajúco a na Slovensku sme sa cítili mimoriadne dobre. Pobyt vo Vysokých Tatrách bol pre mnohé finalistky zážitkom preto sme radi, že Slovenská republika sa stala druhou hostiteľskou krajinou a sme vďační Regiónu Vysoké Tatry a AquaCity Poprad ktorí privítajú opäť našu výpravu na Slovensku, " poznamenal organizátor súťaže Gerhard Parzutka von Lipinski. "A my sa tešíme na ďalšiu veľkolepú šou v Krynici už 02. a 03. Decembra, kde okrem ženskej krásy a mužskej elegancie diváci uvidia napríklad aj vystúpenie hviezd tohtoročnej Eurovízie – Sunstroke Project."  

Sprievod vedie minuloročná víťazka  Miss Supranational 2016 Shirindi Shetty z Indie, modelku budú sprevádzať súťažiace z celého sveta a mnohokrát pre našinca aj exotických krajín. „Tento ročník súťaže sa bude vysielať okrem európskych krajín a Poľska aj v celej Latinskej Amerike a Karibiku, čo je pre náš región netradičná a naozaj rozsiahla propagácia. Na Slovensku sa dievčatá cítia vynikajúco, pre niektoré z nich je to premiéra v tejto časti Európy vôbec, pozadie súťaže partneri z AquaCity Poprad.  Je to fantastická reklama pre Slovensko a Vysoké Tatry, ktorá zaplavila nielen sociálne siete a internet, a veríme, že tento projekt bude mať trvanlivosť a aj týmto spôsobom  odprezentujeme krásne Vysoké Tatry a Poprad na svetovej mape. Sústredenie je pre dievčatá veľmi náročné, od rána do večera majú nabitý program, napriek tomu sú však stále plné energie a usmievajú sa. Je sa na čo pozerať, konštatujú v hoteli Horizont Resort v Starej Lesnej, kde sú finalistky ubytované.  

Aj ženy si prídu  na svoje, pretože súťaž Mister Supranational, najkrajší muži z celého sveta navštívia na pár dní Poprad, Vysoké Tatry a Slovensko pred finále mužskej súťaže, ktorá sa koná hneď po finálovom večeri Miss.

 Miss Supranational 2017 Finále sa uskutoční 1. decembra 2017 v kúpeľnom meste Krynica Zdrój, Poľsko, a bude to galavečer plný módy, zábavy a s veľkolepým televíznym sprievodom. Finalistky sa na Slovensku zdržia do 29. Novembra, dianie zo zákulisia môžete sledovať na sociálnych sieťach FB @aquacitypoprad @horizontresort a @missupranational.

Kontakt pre médiá: Lucia Blašková, +421 910 802 331

blaskoval@aquacity.sk

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Región Vysoké Tatry

  • Kvalité topografické turistické mapy, naplánované cyklotrasy, horské túry
  • Zaznačené ubytovacie zariadenia, reštaurácie, atrakcie a služby
  • Popis, obrázky, priebeh túry na mape a výškový profil trate
Stiahnite si v AppStore Aplikácia Android na Google play