Doma v Tatrách

TATRY VAŠIMI OČAMI – VÁŠ NÁZOR NÁS ZAUJÍMA
PRÍĎTE NÁM HO POVEDAŤ POMOCOU ZAUJÍMAVÝCH AKTIVÍT, DO KTORÝCH SA NA ŽIVO ZAPOJÍTE PRIAMO V TATRANSKEJ LOMNICI UŽ OD 1.9.2022.
Po štyroch úspešných dňoch na Hrebienku budeme projekt DOMA V TATRÁCH realizovať aj v Tatranskej Lomnici. Nájdete nás v mestskom parku už od štvrtka 1.9.2022. Príďte nám povedať váš názor a podnety na zlepšenie pomocou zaujímavých aktivít, do ktorých sa naživo zapojíte! Stále môžete hlasovať aj ONLINE na www.domavtatrach.com
Viac o projekte:
Projekt DOMA V TATRÁCH je prieskum názorov a nápadov návštevníkov a domácich obyvateľov živou formou na tému rozvoja Vysokých Tatier a podhoria.
Rešpektujme sa navzájom! Tatry bez domácich obyvateľov ani bez ich návštevníkov a cestovného ruchu nemôžu fungovať. Dopady cestovného ruchu je nutné identifikovať a hľadať nové prístupy, ako ich zmierňovať, aby netrpela príroda, územie, ani domáci obyvatelia.
Cieľom nášho projektu je vzájomné prepojenie obyvateľov a územia, podpora vytvárania komunity a posilnenie väzby obyvateľov na lokalitu, v ktorej žijú, pracujú, ale aj tých, ktorí ju len navštevujú – CÍŤME SA SPOLU DOMA V TATRÁCH!
Príďte sa zapojiť:
Tatranská Lomnica, Mestský park – 1.9.2022 – 4.9.2022
napíšte nám: info@domavtatrach.com
Bližšie informácie o projekte a registrácia na odber newsletteru: http://domavtatrach.com

Podujatia v Tatrách