Zdrowy styl życia
i Wellness

W dzisiejszych czasach zdrowie fizyczne i równowaga psychiczna staje się celem życia wielu ludzi. Odpoczynek na łonie tatrzańskiej przyrody jest tą najlepszą receptą na pokonywanie wyzwań życia codziennego.

Dzięki wyjątkowemu oddziaływaniu lokalnego klimatu, Tatry są już od dawien dawna odwiedzane przez turystów z całego świata. Każdy, kto pragnie zbawiennego odpoczynku, regeneracji sił, harmonii ciała i duszy, witalności i piękna, z pewnością znajdzie tutaj swoją wyspę zdrowia.

Wczuj się w rytm tatrzańskiej przyrody, zaczerpnij sił i spokoju, które zrelaksują Twoje zmysły!

Wyjątkowo czyste powietrze, dobroczynny wpływ promieni słonecznych, powietrze tatrzańskie przesycone pachnącymi olejkami eterycznymi i wiele innych elementów przekonają Cię o swoich właściwościach leczniczych.

Klimatické kúpele – centrá zdravia

Najznámejšie klimatické kúpele na Slovensku sú jedinečné vďaka liečivým prvkom tatranskej klímy. Tatranské kúpele využívajú najmä ľudia s dýchacími problémami, ktorým klimatoterapia spojená s ďalšími liečebnými procedúrami výrazne pomáha v regenerácií.

Krásni a vitálni vďaka sile prírody

Nezabúdajte na pravidelnú obnovu energie a podčiarknite svoju krásu vďaka ozdravným účinkom tatranskej prírody. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si malú prechádzku bielou krajinou, ktorá bude balzamom nielen pre vaše telo ale aj dušu. Tatranský vzduch je najlepší liek na krásnu pleť!

Prírodné bylinky pre váš dokonalý relax

Otvorte nepoznanú dimenziu starostlivosti o telo i dušu vďaka sile tatranských bylín. Nechajte sa hýčkať prírodnými éterickými olejmi z výťažkov horských kvetín a vychutnajte si moment maximálneho pôžitku v tatranských wellness hoteloch.

Kryoterapiou k upevneniu zdravia a imunity

Pobyt v kryokomore stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a v tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu. Procedúra zahŕňa trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou –120 °C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kinezoterapia.

Vitálny svet v znamení živlov ohňa a vody

Najväčšie dvojpodlažné wellness centrum v strednej Európe s plochou viac ako 1590 m2 nájdete v Aquacity Poprad. Živly oheň a voda sú novým symbolom wellness centra, v ktorom nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu a party zónu, snežnú jaskyňu či odpočiváreň s vodnými posteľami.


Tatry o każdej porze roku oferują wyjątkowy spokój i intensywne przeżycia. Mają swój urok, który na zawsze podbije twoje serce. Niezliczona ilość przepięknych widoków, kilometry szlaków górskich i miejsca o wyjątkowej atmosferze na pewno przekonają Cię, że żaden problem nie jest tak wielki, jak wielkość samej przyrody. Wsłuchaj się w ciszę górskich dolin, pozwól niech ogarnie cię spokój, a ponownie odnajdziesz drogę, którą zmierzasz.