SPOZNÁVAJ A ZAŽI TATRY S NOVOU KARTOU ZLIAV TATRY CARD

Regionálna karta TATRY Card je kľúčom k Vašim novým zážitkom v Regióne Vysoké Tatry, s ktorou môžete „ochutnať“ a vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka.

V cene TATRY Card máte možnosť ekologicky a neobmedzene počas platnosti karty cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, Ozubnicovej železnice a na trati Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slúži ako cestovný lístok. Po vyzvaní zamestnancom ZSSK je držiteľ TatryCard povinný sa preukázať spolu s platným preukazom totožnosti.

TATRY CARD BASIC – Novinka vhodná aj pre miestnych!

Regionálna karta TATRY Card Basic teraz prichádza aj v možnosti bez dopravy. Je kľúčom k Vašim novým zážitkom v Tatrách, s ktorou môžete „ochutnať“ a vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka. V cene TATRY Card Basic získate množstvo zliav vo výške až do 25 % vo vybraných prevádzkach v Regióne Vysoké Tatry.

Využiť zľavy bez dopravy sa s novou kartou BASIC naozaj oplatí! 

Za 3€ na 3 DNI alebo 4€ na 7 DNÍ využívate benefity bez obmedzenia veku a ubytovania. Je vhodná aj pre miestnych napr. počas víkendu alebo sviatkov. Regionálna karta TATRY CARD Basic je kľúčom k výhodnej dovolenke plnej zážitkov.

V ktorých prevádzkach ju uplatníte?

TricklandiaPoliankovoMúzeum TANAP-uSki MuseumPedal PlanetHuschwai CafeE-bikeTatras TowerKvantariumHotel Villa Siesta a mnoho iných. Všetky zľavy objavíte a kartu zakúpite TU!


TIPY TATRY CARD


CENNÍK TATRY CARD

Pozn.:zľavnený TATRY CARD bude pre zákazníkov v definovanom veku (do 16 r. a od 62 r.), ktorí nemusia mať registráciu na 100 % zľavu z cestovného a tak im za výhodnejšiu cenu poskytneme aj možnosť cestovania železnicou po Tatrách bez potreby registrácie.
*  možnosť zakúpenia a platnosť TATRY CARD je viazaná na zmluvné ubytovanie https://tatrycard.tatry.sk/distribucne-miestaAKO ZÍSKATE TATRY CARD?

Svoju osobnú regionálnu kartu si môžete zakúpiť u svojho ubytovateľa. TATRY Card je platná počas vášho pobytu s maximálnou platnosťou jednej aktivácie na 3 noci (4 dni) alebo 6 nocí (7dní).  Pokiaľ je Váš pobyt dlhší, zmluvné ubytovacie zariadenie Vám aktivuje ďalšiu kartu za rovnaký poplatok . Na recepcii vášho hotela dostanete jedinečný QR kód, ktorý slúži na stiahnutie digitálnej karty do mobilu. Ako čerpať zľavy s TATRY Card? Na čerpanie zliav musíte mať digitálnu kartu stiahnutú vo vašom mobile. Podľa Vášho výberu si stiahnete kupón na danú zľavu do Vášho mobilu.


KDE ZÍSKAŤ TATRY CARD?

TATRY CARD je predávaná návštevníkom Vysokých Tatier:
– pri viazanosti na ubytovanie: aktivácia TATRY CARD u partnerských ubytovacích zariadení  Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry (ZCR VT)
– bez viazanosti na ubytovanie: zákazník si aktivuje TATRY CARD cez e-
shop TATRY CARD.

Novú TATRY CARD si môžete zakúpiť v Tatranských informačných kanceláriách:
– Starý Smokovec – Starý Smokovec 23 – budova HZS, Vysoké Tatry
– Tatranská Lomnica – Tatranská Lomnica 98, Vysoké Tatry
– Kartu zakúpite tiež vo vybraných prevádzkach, ktorých zoznam nájdete TU alebo online TU!

TATRY CARD si je možné i jednoducho stiahnuť do mobilu (Android, iPhone).


DIGITÁLNA KARTA

Digitálna členská karta využíva technologické možnosti mobilnej peňaženky. Mobilná peňaženka je súhrnný výraz pre natívne aplikácie „Apple Wallet“ a „Google Wallet“, ktoré sú zabudované vo všetkých zariadeniach so systémom iOS a Android. Hoci sú aplikácie Apple Wallet a Google Wallet/Pay známe najmä uchovávaním platobných kariet spotrebiteľov a umožňujú bezkontaktné mobilné platby, ponúkajú oveľa viac ako len možnosť digitálnej platby pri pokladni.

AKO SI STIAHNEM SVOJU DIGITÁLNU KARTU?

Po zakúpení členstva, alebo registrácii do členského programu dostaneš email so svojou digitálnou členskou kartou a prístupové údaje do svojho profilu v systéme. Kartu si uložíš do svojej mobilnej peňaženky veľmi jednoducho na pár klikov.

Stiahnutie digitálnej karty

    • Cez tlačidlo „Stiahnuť digitálnu kartu“
    • Nascanovaním QR kódu
    • Po prihlásení do svojho konta

V maile po kliknutí na tlačidlo stiahnuť kartu, alebo po naskenovaní QR kódu, sa na displeji telefónu zobrazí karta. Podľa typu telefónu hľadaj možnosť Uložiť, alebo Pridať kartu do peňaženky. Klikni naň. Ak sa Ťa v procese ukladania karty telefón spýta na povolenie notifikácií, povoľ ich, aby si mohol dostávať dôležité správy. Ak vymeníš telefón, QR kód na stiahnutie svojej členskej karty nájdeš vo svojom profile a kartu si jednoducho opätovne stiahneš.

Výhody používania digitálnej karty

Aktuálne informácie
Digitálna karta sa automaticky aktualizuje. Takže vždy keď ju otvoríš, nájdeš aktuálne informácie, aktuálne benefity a všetko dôležité z našej komunity. Kartu vieš aktualizovať aj manuálne potiahnutím dole.

Jednoduché použitie
V appke mobilná peňaženka (Wallet) nájdeš svoju digitálnu členskú kartu. Ak sa potrebuješ identifikovať ako člen komunity, použiješ QR kód. Ak chceš aktuálne info pozri na zadnú stranu karty. Ak kartu omylom vymažeš, alebo vymeníš telefón, ľahko si ju opätovne stiahneš zo svojho profilu v systéme Memberyo.

Množstvo benefitov
Vďaka digitálnej karte máš všetky benefity na jednom mieste vo svojej mobilnej peňaženke. Nielen, že ich máš zobrazené ale zároveň si ich vďaka karte môžeš aj uplatniť.

Zľavy u partnerov
Vďaka členskej karte môžeš jednoducho čerpať benefity v rámci členského programu. Či už sú to zľavy, vstupy alebo špeciálne kupóny u partnerov v členskom programe.


Regionálna karta TATRY CARD je kľúčom k výhodnej dovolenke plnej zážitkov. Len vďaka TATRY CARD získate množstvo zliav vo výške až do 25 % vo vybraných prevádzkach v Regióne Vysoké Tatry.

Viac o TATRY CARD a možnostiach zakúpenia: TU

TatryCard prevádzkuje Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry.

Vaše otázky, námety a postrehy posielajte na e-mail: tatry@tatry.sk,
+421 903 406 800

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je ZCR_logo_300dpi-1024x808.jpg

Podujatia v Tatrách