Jarná dovolenka
vo Vysokých Tatrách

Prijmite pozvanie na jarnú dovolenku v Tatrách a nechajte sa zavaliť horami zážitkov! Čaká vás jarná lyžovačka, turistika, návšteva múzeí a galérií i obľúbené podujatia. Vychutnajte si najväčšie tatranské atrakcie.

HORY A VÝHĽADY

Prekrásne výhľady na zasnežené tatranské vrcholy lákajú turistov aj na jar. Sprístupnených je niekoľko turistických chodníkov k 12-tim vysokohorským chatám. Sezónna uzávera vysokohorských chodníkov potrvá do 15.06.2021.

VÝLETY LANOVKAMI

Na druhý najvyšší štít, Lomničák, obľúbený Hrebienok a známe Solisko vás pohodlne vyvezú lanovky.

RELAX V AQUAPARKU

Spestrite si dovolenku návštevou jedinečného komplexu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax. Termálna voda prameniaca z hĺbky 1300 m obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Načerpajte silu v modernom celoročne otvorenom aquaparku AquaCity Poprad – v centre vodnej zábavy a wellness relaxu pod Tatrami.

KULTÚRA A HISTÓRIA

Nielen v nepriaznivom počasí vás privítajú prírodné aj historické expozície múzeí Tatranského národného parku, lyžovania, fotografie a kinematografie a histórie podtatranského regiónu. Pre deti sa o zábavu sa postará galéria Tricklandia, Dobrá hračka, rôzne herne, lezecká stena, golfové trenažéry, Adventure minigolf a ďalšie. Na svoje si prídu aj priaznivci výtvarného umenia v Tatranskej galérii a Vile Flóra alebo nedávno otvorenom Poliankove.

OBĽÚBENÉ PODUJATIA

Počas tejto jari sme pre vás predĺžili prevádzku Tatranského ľadového dómu až do konca mája. Tešiť sa môžete aj na viaceré bežecké podujatia, otvorené galérie či múzeá. 


Tešíme sa na Vašu jarnú návštevu v Tatrách!