Vodný svet AquaCity Poprad - zima - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

AQUACITY POPRAD JE VZHĽADOM K PANDEMICKÝM OPATRENIAM DOČASNE UZATVORENÝ

Vysoké Tatry sú ideálnou destináciou pre návštevníkov, ktorí hľadajú služby na vysokej úrovni a zároveň majú radi aktívny oddych. Ak ste sa rozhodli tráviť vašu dovolenku v horách, tak si vyberte Tatry –  najvyššie a najkrajšie pohorie Slovenska, ktoré sú dokonalým miestom na rozmanité trávenie voľného času.  V lete je to najmä horská turistika, cykloturistika v úžasnej prírode a  v zime lyžovanie na zasnežených svahoch lyžiarskych stredísk. Priamo pod Vysokými Tatrami, takmer v srdci Európy sa nachádza výnimočný ekologický rezort – AquaCity Poprad.

AquaCity Poprad je unikátny komplex, ktorý ponúka širokú škálu služieb pre ideálnu dovolenku, nezabudnuteľný rodinný výlet alebo firemnú akciu či event. Multifunkčný rezort ponúka ubytovacie, relaxačné a wellness služby, možnosti na  zdravotnú turistiku a športové vyžitie, gastronomické a kongresové služby pre potreby biznis klientely.

Je svetom zábavy, relaxu, oddychu a zdravia. Termálna voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu, kde sa technologickým procesom z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru.  Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.

AQUAPARK AQUACITY POPRAD

Súčasťou rezortu je Aquapark s 13 vnútornými a vonkajšími termálnymi a relaxačnými bazénmi s teplotou vody 28 – 38° C, 50m krytý plavecký bazén, fitnes a spinning centrum, športový areál na plážový futbal a volejbal, piesočnú pláž s beach barom, 6 toboganov a viac ako 350 vodných atrakcií, hydromasáží, perličiek, vodných trysiek, detské kútiky, ihriská a výnimočnú Laserovú show v bazénoch. Ponuku wellness služieb dopĺňajú thajské a klasické relaxačné masáže, solárium, bio pedikúra rybičkami Garra Rufa, ale hlavne najväčšie dvojpodlažné wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa.

Vo vonkajšom areáli si môžete oddýchnuť v celoročnom sedacom alebo relaxačnom bazéne, kde nájdete vodné perličky, masážne trysky, vodný hríb či hojdací zvon, alebo si môžete zaplávať vo vonkajšom rekondičnom plaveckom bazéne pre aktívnych športovcov s dĺžkou 33m. Počas letnej prevádzky môžete vyskúšať skutočnú atrakciu vodnej zábavy Mayskú pyramídu s 3 nerezovými bazénmi s hĺbkou 1 – 1,2m, šmýkačkami a vodnými atrakciami. 

Vo vnútorných priestoroch areálu sú miestom výnimočného relaxu – bazény Blue Diamond. Vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Exkluzívne bazény s nápojovými barmi priamo vo vode ponúkajú očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov alebo relaxovať na barových stoličkách v bazéne a užívať si príjemné chvíle.

Bazény Blue Sapphire sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva termálnu vodu a zároveň využíva aj slnečnú energiu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Dva relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie.  Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom.

Pre rodiny s deťmi je pripravený detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi a kúpať sa v slanej vode. Detský svet s oddychovou terasou Summer Lounge a vírivkou pre dospelých, je so svojimi atrakciami vhodný pre celú rodinu. Na ostrove pokladov čakajú na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo a maskot Treasure Island, dvaja živý leguáni zo súostrovia Galapágy Hugo a Boss, ktorý sú ochrancami celého ostrova.

V AquaCity Poprad sa nachádzajú aj zábavné miesta pre všetky deti. Hotelový detský kútik vedľa recepcie,  dvojpodlažný detský kútik pri bazénoch Blue Sapphire, vonkajšie letné ihriská zaručia vaším deťom skvelý deň a vám možnosť venovať chvíľu času len pre seba. Deti tam nájdu množstvo hračiek, preliezačiek, kĺzačiek, jednoducho zábavu na dlhé hodiny. Vo vybraných prevádzkových hodinách je v detskom kútiku strážená detská škôlka a animačné programy.


WELLNESS CENTRUM FIRE & WATER WELLNESS & SPA

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností. Výnimočná ceremoniálna sauna kde každý deň zažijete nevšedné saunové ceremoniály a saunové show, klasická fínska sauna, či bylinková, parná alebo eukalyptová sauna, himalájska soľná sauna, infrasauny alebo snežná jaskyňa pohladia Vaše zmysly, prebudia telo a osviežia myseľ. Dokonalý oddych nájdete v relaxačnom bazéne so zátokou  lásky, v relaxačných a oddychových miestnostiach s biokrbmi. Súčasťou centra je Wellness bar s trendovou ponukou zdravých nápojov, koktailov a ľahkých jedál.


KLINIKA KRÁSY A ZDRAVIA

Priamo v AquaCity sa po pár krokoch môžete ocitnúť na pôde špičkovej kliniky. Unikátny koncept stavia na symbióze akvaparku, hotelového rezortu a kliniky krásy a zdravia s kvalitnými službami.

Interklinik viac ako 25 rokov poskytuje nadštandardné služby v oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie, stomatológie, gynekológie, urológie, ale aj cievnej chirurgie či ORL. Ponúka profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni. Od roku 2019 otvorila svoju pobočku v Poprade, kde sa stala súčasťou širokého portfólia služieb rezortu AquaCity Poprad. Špičkoví odborníci v oblasti dermatológie vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, ale starajú sa aj o zdravie a to všetko diskrétne a bezpečne. Súčasťou kliniky je oddelenie estetickej medicíny, laserové centrum, odborné vyšetrenia a kryocentrum.


PRIPRAVUJEME

Pripravovaná modernizácia aquaparku v roku 2021/2022 rozšíri  kapacitu, dodá Aquaparku úplne nový vzhľad a zároveň ho  zatraktívni. Súčasťou niekoľkomiliónovej investície bude nová toboganová veža s adrenalínovými toboganmi, reštaurácia s oddychovou terasou, bar v bazéne, rekonštrukcia a modernizácia vstupných priestorov a šatne.

V  AquaCity Poprad strávite so svojimi najbližšími nezabudnuteľné chvíle a dokonalú dovolenku. 


Prejsť na webstránku AquaCity Poprad

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak