Park Wodny AquaCity Poprad - zima - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vo vodnom svete pod Tatrami, v aquaparku AquaCity Poprad zažijete neopakovateľné chvíle po celý rok. Spestrite si lyžovačku či turistiku v Tatrách návštevou jedinečného komplexu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Nájdete v ňom 13 vnútorných a vonkajších termálnych a relaxačných bazénov s celoročnou prevádzkou, 50m krytý plavecký bazén, fitness a spinning centrum, športový areál na plážový futbal a volejbal, piesočnú pláž s beach barom, 6 tobogánov a viac ako 350 vodných atrakcií, hydromasáží, perličiek a vodných trysiek. Ponuku dopĺňajú thajské a relaxačné masáže, beauty centrum, kryocentrum, detská škôlka, detské kútiky a ihriská a dvojpodlažné wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa.  Ubytujte sa v niektorom z našich 4 hotelov, Mountain View ****, Seasons ***, Riverside *** alebo v  hoteli Hotel Horizont ***  a Hoteli Hills **** v Starej Lesnej a užite si skvelú zimnú dovolenku.

AquaCity Poprad pripravuje novinky

Priamo z hotela sa v župane hostia presunú do ambulancie na pôde špičkovej kliniky. Unikátny koncept stavia na symbióze akvaparku, hotelového rezortu a kliniky s kvalitnými službami.

Viac ako desaťročné skúsenosti prinesie do Tatier špičkové medicínsko-zdravotnícke centrum Interklinik, ktoré má v súčasnosti iba bratislavskú pobočku. Interklinik návštevníkom dá AquaCity Poprad k dispozícii profesionálny team odborníkov a vynikajúce skúsenosti a služby. Postupne budú môcť využiť dermatovenerologické oddelenie, kryomedicínu, ortopédiu, ale i reumatológiu, rehabilitáciu a neskôr plastickú chirurgia. Záujemca bude mať k dispozícii aktuálny rozbor svojho krvného obrazu.

Pripravovaná modernizácia aquaparku rozšíri  kapacitu a zároveň ho  zatraktívni. Súčasťou bude  napríklad nová toboganová veža, ktorej výška bude dvojnásobná oproti súčasnej, stavebné práce sa dotknú aj vonkajších budov, napríklad na streche tzv. domčeka vznikne reštaurácia s letnou oddychovou zónou. Zmenou prejde i samotný vstup.


Wellness centrum FIRE & WATER WELLNESS & SPA

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností. Výnimočná ceremoniálna sauna kde zažijete nevšednú saunovú show, klasická fínska sauna, či bylinková, parná alebo eukalyptová sauna, himalájska soľná sauna, infrasauny alebo snežná jaskyňa pohladia Vaše zmysly, prebudia telo a osviežia myseľ. Dokonalý oddych nájdete v privátnej zóne s bazénom so zátokou  lásky, v relaxačných miestnostiach s biokrbmi, či v odpočivárni s vodnou posteľou. Navštívte unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou zdravých nápojov, coctailov a ľahkých jedál a udržte si zdravý opálený vzhľad v našom soláriu. V novom Fire & Water Wellness & Spa Vás čakajú mnohé netradičné prekvapenia. Wellness ponuku dokonale dopĺňajú klasické alebo exotické thajské masáže a kryocentrum pre udržanie kondície a zdravia.

Termálne bazény fungujú na princípe získavania tepelnej energie z rozsiahlych podzemných zásob geotermálnej vody, ktoré sa nachádzajú pod úpätím Vysokých Tatier v Podtatranskej kotline. O tom, že sa oplatí navštíviť tento vysokohorský vodný svet svedčia aj jeho rôzne ocenenia za udržanie najvyšších štandardov v oblasti životného prostredia.


Treasure Island – Ostrov pokladov

AquaCity Poprad ponúka svojim návštevníkom skvelú zábavu a prekvapenia. Jedným z najväčších je detský bazénTreasure Island. Napätie, dobrodružstvo, exotika a slané more. Nová detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Návštevníci majú možnosť vychutnať si množstvo tematických animačných programov, či detské párty počas víkendov. Na poklady ostrova dohliadajú leguáni Hugo a Boss ako ochrancovia detského vodného raja.

Romantické sneženie a relax v horúcej termálnej vode pod holým nebom. Celoročné vonkajšie bazény s teplotou od 30 do 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Voda v nich pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pod jednou strechou tohto unikátneho vodného sveta nájdete kryté relaxačné termálne bazény Blue Sapphire s chromoterapiou, ktoré sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Multimediálna3D laserová show v týchto bazénoch prinesie každý večer skvelú atmosféru. Vrcholom adrenalínovej zábavy v tomto vodnom raji sú 71 m dlhý tobogán Čierna diera a 54 m dlhý tobogán Twister s množstvom zákrut.  V Mayskej pyramíde si môžete počas letnej prevádzky (od 1. 7. – 31. 8.) vyskúšať skutočnú pyramídu vodnej zábavy s atrakciami pre deti a dospelých.

Luxusné termálne bazény Blue Diamond  s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom. Relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. V bazénoch Blue Diamond nájdete aj vyhľadávaný vodný bar, kde si v príjemnej atmosfére môžete vychutnať Váš drink priamo v bazéne.

AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m plaveckým bazénom pod jednou strechou. Je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavecký bazén má teplotu vody 26-28°C a hĺbku od 1,2m do 1,8m. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa.

Okrem bazénov si deti prídu na svoje v detských kútikoch či na detskom ihrisku s množstvom hojdačiek a detským vláčikom. Pre návštevníkov AquaCity je každý deň možnosť využitia detskej škôlky, kde môžu rodičia nechať svoje ratolesti pod odborným dozorom a užiť si dokonalý relax. O zábavu sa deťom i dospelým postarajú animátori a naši maskoti Oskar, Olívia a Lilly  so svojim skvelým animačným programom a športovými aktivitami. 

Ubytujte sa v niektorom z  5 hotelov, Mountain View ****, Seasons ***, Riverside *** v AquaCity Poprad alebo si užite Vysoké Tatry v hoteli Horizont Resort **** s exkluzívnym wellnessom s výhľadom na Tatry, ktorého najväčším lákadlom je aj VIP SKY Lounge. Relax a kde si panoramatický výhľad na štíty Tatier môžete dopriať z vírivky pod hviezdnym nebom, alebo z presklenej fínskej sauny priamo na streche hotela. Do portfólia hotelov pribudol hotel Hills **** v Starej Lesnej priamo vo Vysokých Tatrách.

V  AquaCity Poprad strávite so svojimi najbližšími nezabudnuteľné chvíle a dokonalú dovolenku. 


Prejsť na webstránku AquaCity Poprad

Napisali o Tatrach

Przejdź do Facebooka

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak