SKI & AQUA BUS

Počas zimnej sezóny v Regióne Vysoké Tatry je od 12.12. 2020 pre návštevníkov a lyžiarov pripravená regionálna doprava SKI & AQUA BUS, ktorá pohodlne a zadarmo prepraví lyžiarov do lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso.

ŠTRBSKÉ PLESO

Linka 1a –   Kyvadlová doprava 
Štrbské pleso, centrálne parkovisko – parkovisko LD Heios –  lyžiarske stredisko

Linka premáva DENNE od 08:00 – 16:00 hod. cca každých 10 – 30 minút podľa nasledujúceho grafikonu:

POKYNY PRE CESTUJÚCICH:

1.         SKI & AQUA BUS je k dispozícii pre lyžiarov a držiteľov karty GOPASS (výnimkou je kyvadlová doprava v stredisku Štrbské Pleso a v stredisku Tatranská Lomnica).

2.         V prípade nepriaznivého počasia, kedy nepremávajú lanovky v lyžiarskych strediskách je premávka skibusov v danom termíne obmedzená alebo zrušená. Aktuálne informácie o prevádzke získate u svojho ubytovateľa, v informačných centrách, na www.vt.sk  a v rannom Newslettri.

4.         Prevádzkovateľ  SKI & AQUA BUS  si vyhradzuje právo zmeny v grafikonoch v dôsledku nepriaznivého počasia, poruchy vozidiel alebo iných nepredvídaných situácií. Informujte sa u svojho ubytovateľa alebo v informačných centrách o prípadných zmenách prevádzky.

5.         Žiadame týmto cestujúcich o vzájomnú ohľaduplnosť pri nastupovaní a vystupovaní z autobusov. Prednosť do autobusu majú cestujúci s lyžiarskym výstrojom.

6.         Infolinka pre SKI & AQUA BUS je k dispozícii v termíne od 12.12.2020, iba v čase prevádzky autobusov od 9:00 – 16:00 hod.:

•          Štrbské Pleso +421 905 486 557

Počas jazdy je povinné mať prekryté dýchacie cesty vhodným spôsobom. Vodič/Dopravca má právo vylúčiť z jazdy pasažiera, ktorý odmietne stanovené podmienky prepravy. Ďakujeme, že rešpektujete pravidlá v súvislosti s ochorením COVID – 19.

Informácie o lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách TU!