VIRTUÁLNE PRETEKY - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

VIRTUÁLNE PRETEKY

Napriek zrušeným hromadným podujatiam vrátane bežeckých pretekov nás veľmi teší záujem bežcov o virtuálne preteky. Vďaka tejto možnosti stále môžete získať unikátne medaily z kolekcie TATRY v rámci Prestige Tour či Tatry Running Tour. Virtuálne preteky preto predlžujeme:

Sériu 5 medailí PRESTIGE TOUR registrácia a odbehanie do 15.11.2020 a  vyhodnotenie/žrebovanie cien prebehne začiatkom decembra.

TATRY RUNNING TOUR (v oboch verziách CLASSIC aj EXTREME) registrácia a odbehanie do 30.10.2020.

Podmienkou účasti je registrácia cez stránku tatryvpohybe.sk, zmeranie svojho výkonu ľubovoľným gps zariadením a pokračovanie podľa pokynov, ktoré obdržíte po potvrdení registrácie.

Vychutnajte si trasy populárnych pretekov kedykoľvek, či už individuálne alebo s priateľmi. Športujte však zodpovedne a dodržiavajte všetky predpísané odporúčania a pravidlá, aby sme sa čo najskôr mohli stretnúť na štarte skutočných podujatí.

Trasy, popisy a všetky potrebné informácie nájdete na www.tatryvpohybe.sk

Vďaka virtuálnej podobe pretekov si môžete otestovať svoj výkon a porovnať ho s ostatnými pretekármi vo vami zvolenom čase. Príďte si zašportovať do Vysokých Tatier, ktorých nadmorská výška priaznivo ovplyvňuje charakter klímy, vďaka čomu už len prechádzka na čerstvom tatranskom vzduchu je svojím spôsobom liečebná procedúra – klimatická liečba. Vlastnosti tatranskej klímy však oceňujú aj výkonnostní športovci.

Celé podujatie je súčasťou celoročného projektu Tatry v pohybe, ktoré organizujú tatranské a podtatranské športové kluby v spolupráci so Združením cestovného ruchu Vysoké Tatry, Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Vysoké Tatry a s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Napisali o Tatrach

Przejdź do Facebooka

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak