VIRTUÁLNE PRETEKY

Napriek zrušeným hromadným podujatiam vrátane bežeckých pretekov nás veľmi teší záujem bežcov o virtuálne preteky. Vďaka tejto možnosti stále môžete získať unikátne medaily z kolekcie TATRY v rámci Prestige Tour či Tatry Running Tour. Virtuálne preteky preto predlžujeme:

Sériu 5 medailí PRESTIGE TOUR registrácia a odbehanie do 15.11.2020 a  vyhodnotenie/žrebovanie cien prebehne začiatkom decembra.

TATRY RUNNING TOUR (v oboch verziách CLASSIC aj EXTREME) registrácia a odbehanie do 30.10.2020.

Podmienkou účasti je registrácia cez stránku tatryvpohybe.sk, zmeranie svojho výkonu ľubovoľným gps zariadením a pokračovanie podľa pokynov, ktoré obdržíte po potvrdení registrácie.

Vychutnajte si trasy populárnych pretekov kedykoľvek, či už individuálne alebo s priateľmi. Športujte však zodpovedne a dodržiavajte všetky predpísané odporúčania a pravidlá, aby sme sa čo najskôr mohli stretnúť na štarte skutočných podujatí.

Trasy, popisy a všetky potrebné informácie nájdete na www.tatryvpohybe.sk

Vďaka virtuálnej podobe pretekov si môžete otestovať svoj výkon a porovnať ho s ostatnými pretekármi vo vami zvolenom čase. Príďte si zašportovať do Vysokých Tatier, ktorých nadmorská výška priaznivo ovplyvňuje charakter klímy, vďaka čomu už len prechádzka na čerstvom tatranskom vzduchu je svojím spôsobom liečebná procedúra – klimatická liečba. Vlastnosti tatranskej klímy však oceňujú aj výkonnostní športovci.

Celé podujatie je súčasťou celoročného projektu Tatry v pohybe, ktoré organizujú tatranské a podtatranské športové kluby v spolupráci so Združením cestovného ruchu Vysoké Tatry, Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Vysoké Tatry a s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Podujatia v Tatrách