Beáta Dubasová, Pavol Hammel, Vašo Patejdl a Janko Lehotský zapriali všetko najlepšie k desiatemu výročiu Kempinski

Štrbské Pleso, 19. mája 2019 – Špeciálne pri príležitosti desiateho výročia otvorenia Grand Hotela Kempinski vo Vysokých Tatrách vystúpili v exkluzívnej zostave slovenské hudobné legendy. Obľúbení muzikanti Beáta Dubasová, Pavol Hammel, Vašo Patejdl a Janko Lehotský vystúpili spolu na pódiu prvýkrát a rozospievali tatranské publikum.

„Toto unikátne spojenie štyroch skvelých slovenských hudobníkov vzniklo najmä z priania našich hostí. Janko Lehotský, Vašo Patejdl, Pavol Hammel a Beata Dubasová sa na spoločnom koncerte objavili historicky prvýkrát,“ prezradila generálna manažérka Grand Hotel Kempinski High Tatras Kathrin Noll.

Na koncerte si hoteloví hostia mohli vypočuť najznámejšie skladby ako Umenie žiť, Za dverami mojej izby, Kamalásky, Učiteľka tanca, ale aj Dievčatá a Sklíčka. Všetci spolu zaspievali aj známe pesničky Kapely starnú a Úsmev a potom nasledovala After Party, kde sa hostia mali možnosť zabaviť s členmi kapely a nechýbala ani autogramiáda.

Grand Hotel Kempinski High Tatras počas celého mesiaca máj oslavuje svoje desiate výročie otvorenia. Prvý víkend bol v hoteli v znamení umenia a začal sa vernisážou obrazov Júlie Haluzovej. Jej výstavu obrazov „Šepot kvetov“ môžu návštevníci vidieť v hotelovej sále Kriváň do konca mája.

Záver mesiaca bude v hoteli patriť histórii. Súčasťou osláv je prehliadka hotela s výkladom pre širokú verejnosť, výstava fotografií a prednášky o histórii Štrbského plesa a Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Oslavy 10.výročia hotel ukončí tradičným víkendom pre deti na prelome mája a júna.  V októbri čaká hotelových hostí večer plný hudby a humoru s Petrom Lipom a Milanom Lasicom, ktorí spolu vystúpia na jednom pódiu. Záverečnú bodku za koncertami hudobnej sezóny dajú Robo Grigorov a Cigánski diabli. Tí sa postarajú o nefalšovanú zábavu, pri ktorej si hostia užijú čardáš, rock aj klasiku. Viac informácií o pripravovaných podujatiach nájdete na hotelovej stránke www.kempinski.com/hightatras.