Beáta Dubasová, Pavol Hammel, Vašo Patejdl a Janko Lehotský zapriali všetko najlepšie k desiatemu výročiu Kempinski - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Contact form

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Beáta Dubasová, Pavol Hammel, Vašo Patejdl a Janko Lehotský zapriali všetko najlepšie k desiatemu výročiu Kempinski

Štrbské Pleso, 19. mája 2019 – Špeciálne pri príležitosti desiateho výročia otvorenia Grand Hotela Kempinski vo Vysokých Tatrách vystúpili v exkluzívnej zostave slovenské hudobné legendy. Obľúbení muzikanti Beáta Dubasová, Pavol Hammel, Vašo Patejdl a Janko Lehotský vystúpili spolu na pódiu prvýkrát a rozospievali tatranské publikum.

„Toto unikátne spojenie štyroch skvelých slovenských hudobníkov vzniklo najmä z priania našich hostí. Janko Lehotský, Vašo Patejdl, Pavol Hammel a Beata Dubasová sa na spoločnom koncerte objavili historicky prvýkrát,“ prezradila generálna manažérka Grand Hotel Kempinski High Tatras Kathrin Noll.

Na koncerte si hoteloví hostia mohli vypočuť najznámejšie skladby ako Umenie žiť, Za dverami mojej izby, Kamalásky, Učiteľka tanca, ale aj Dievčatá a Sklíčka. Všetci spolu zaspievali aj známe pesničky Kapely starnú a Úsmev a potom nasledovala After Party, kde sa hostia mali možnosť zabaviť s členmi kapely a nechýbala ani autogramiáda.

Grand Hotel Kempinski High Tatras počas celého mesiaca máj oslavuje svoje desiate výročie otvorenia. Prvý víkend bol v hoteli v znamení umenia a začal sa vernisážou obrazov Júlie Haluzovej. Jej výstavu obrazov „Šepot kvetov“ môžu návštevníci vidieť v hotelovej sále Kriváň do konca mája.

Záver mesiaca bude v hoteli patriť histórii. Súčasťou osláv je prehliadka hotela s výkladom pre širokú verejnosť, výstava fotografií a prednášky o histórii Štrbského plesa a Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Oslavy 10.výročia hotel ukončí tradičným víkendom pre deti na prelome mája a júna.  V októbri čaká hotelových hostí večer plný hudby a humoru s Petrom Lipom a Milanom Lasicom, ktorí spolu vystúpia na jednom pódiu. Záverečnú bodku za koncertami hudobnej sezóny dajú Robo Grigorov a Cigánski diabli. Tí sa postarajú o nefalšovanú zábavu, pri ktorej si hostia užijú čardáš, rock aj klasiku. Viac informácií o pripravovaných podujatiach nájdete na hotelovej stránke www.kempinski.com/hightatras.

They wrote about the Tatras

Go to Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak