Zdravý životný štýl a Wellness

Fyzické zdravie a duševná rovnováha sa stáva životným postojom mnohých ľudí dnešnej doby. Odpočinok v tatranskej prírode je predsa ten najlepší recept na výzvy každodenného života.

Vďaka jedinečne liečivým účinkom miestnej klímy sú Tatry už oddávna vyhľadávané návštevníkmi z celého sveta. Každý , kto túži po blahodárnom oddychu, regenerácii síl, harmónii tela a duše, vitalite a kráse či len božskom pokoj si tu nájde svoj ostrov zdravia.

Ponorte sa aj vy do tatranskej prírody a načerpajte silu a pokoj ktorý pohladí vaše zmysly!

Neobyčajná čistota vzduchu, vysoké hodnoty slnečného svitu, presýtenosť tatranského ovzdušia voňavými silicami a mnohé ďalšie prvky Vás presvedčia o svojich ozdravných účinkoch.

Klimatické kúpele – centrá zdravia

Najznámejšie klimatické kúpele na Slovensku sú jedinečné vďaka liečivým prvkom tatranskej klímy. Tatranské kúpele využívajú najmä ľudia s dýchacími problémami, ktorým klimatoterapia spojená s ďalšími liečebnými procedúrami výrazne pomáha v regenerácií.

Krásni a vitálni vďaka sile prírody

Nezabúdajte na pravidelnú obnovu energie a podčiarknite svoju krásu vďaka ozdravným účinkom tatranskej prírody. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si malú prechádzku bielou krajinou, ktorá bude balzamom nielen pre vaše telo ale aj dušu. Tatranský vzduch je najlepší liek na krásnu pleť!

Prírodné bylinky pre váš dokonalý relax

Otvorte nepoznanú dimenziu starostlivosti o telo i dušu vďaka sile tatranských bylín. Nechajte sa hýčkať prírodnými éterickými olejmi z výťažkov horských kvetín a vychutnajte si moment maximálneho pôžitku v tatranských wellness hoteloch.

Kryoterapiou k upevneniu zdravia a imunity

Pobyt v kryokomore stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a v tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu. Procedúra zahŕňa trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou –120 °C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kinezoterapia.

Vitálny svet v znamení živlov ohňa a vody

Najväčšie dvojpodlažné wellness centrum v strednej Európe s plochou viac ako 1590 m2 nájdete v Aquacity Poprad. Živly oheň a voda sú novým symbolom wellness centra, v ktorom nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu a party zónu, snežnú jaskyňu či odpočiváreň s vodnými posteľami.


Tatry Vám poskytnú vzácny pokoj a intenzívny prírodný zážitok v každom ročnom období. Oplývajú osobitým čarom, ktoré si Vás navždy podmaní. Nekonečné množstvo výhľadov, kilometre horských cestičiek a miesta s jedinečnou atmosférou Vás presvedčia, že žiadny problém nie je taký veľký ako grandióznosť prírody samotnej. Započúvajte sa do ticha horských dolín, nechajte sa opantať božským kľudom a opäť nájdite cestu sami k sebe.