Boj o Tatry - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Boj o Tatry

Boj o Tatry v popradskej Aréne ponúkne zápasy najlepších slovenských bojovníkov v boxe, kickboxe a K1

V piatok 20. septembra 2019 so začiatkom o 19:00 sa v Aréne Poprad predstaví 24 športovcov zo Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Ruska, Srbska a Bosny a Hercegoviny v dvanástich zápasoch.

Na akcii sa predstavia fighteri z domáceho klubu PAGA GYM (Pavol Garaj, Samuel Hadzima, Barbora Mayerová, Ján Mišalko) a svoju formu ukážu aj top fighteri zo Slovenska (Milan Páleš, Dalibor Ficek, Lucia Cmárová, Alexandra Filipová, Martin Oršuliak). Vyvrcholením celého galavečera bude súboj domáceho kickboxera Pavla Garaja o titul profesionálneho majstra SR v prestížnej organizácii WAKO PRO proti Vladimírovi Konskému z Banskej Bystrice.

Vstupenky si záujemcovia môžu zakúpiť prostredníctvom siete predpredaj.sk online alebo v predajných miestach po celom Slovensku, napríklad v Mestkej informačnej kancelárii Poprad alebo v Telekom centrách v OC Fórum alebo OC MAX Poprad.

Podujatie je organizované pod hlavičkou Slovenského zväzu kickboxu a organizátorom je novovzniknutý športový klub PAGA GYM, ktorý má svoje sídlo a telocvičňu v budove obchodného domu PRIOR. Klub sa zameriava sa na tréningy kickboxu pre širokú verejnosť. Dlhoročné skúsenosti domácich športovcov, ktorý sa pravidelne zúčastňujú galavečerov doma aj v zámorí, chcú organizátori uplatniť aj v ich prvom podujatí Boj o tatry.

PREDZÁPASY  (amatérske zápasy)

1.    Ján Mišalko vs. Denis Šoltis – deti do 47 kg, 2 x 1,5 min., Kick light

2.    Barbora Mayerová vs. Réka Harajdová  do 52 kg. 3 x 2 min., K1 s chráničmi

3.    Adrián Čulík vs. Bálint Házy (HUN) – do 75 kg., 3 x 2 min., K1 s chráničmi


HLAVNÁ KARTA (profesionálne zápasy)

1.    Mário Mackanič vs. Ján Vencel – do 84 kg., 3 x 3 min., BOX

2.    Alexandra Filipová vs. Aleksandra Krstič (SRB) – do 70 kg., 3 x 3 min., K1

3.    Martin Oršuliak vs. Dávid Štelmach, do 81 kg., 3 x 3 min., BOX

4.    Denis Farkaš vs. Dmitry Korotchenkov (RUS) – do 70 kg., 3 x 3 min., K1

5.    Dalibor Ficek vs. Ladislav Krištúfek (CZE) – do 71 kg., 3 x 3 min., K1

6.    Samuel Hadzima vs. Vašek Sivák (CZE) – do 63,5 kg., 3 x 3 min., K1

7.    Lucia Cmárová vs. Milana Bjelogrlic (SRB)  – do 60 kg., 3 x 3 min., K1

8.    Milan Páleš vs.Čedo Pantić (BiH)  – do 71 kg., 3 x 3 min., K1

9.    Pavol Garaj vs. Vladimír Konský  do 75 kg., 4x 3 min., LOW KICK o majstra SR WAKO PRO

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak