Kempinski Concertini

Mladé hudobné talenty opäť vystúpia v Tatrách. V Grand Hoteli Kempinski pokračuje koncertná séria Concertini

Podpora mladých hudobníkov zo strany tatranského Grand Hotela Kempinski High Tatras neutícha. A preto študenti Konzervatória Jozefa Adamoviča v Košiciach vďaka iniciatíve Kempinski Concertini opäť vystúpia na javisku v hotelovom lobby. Ich umenie si bude môcť široká verejnosť vypočuť už v sobotu 18. mája.

Stalo sa už tradíciou, že lobby Grand Hotela Kempinski v Tatrách sa mení na koncertné javisko. Vďaka iniciatíve „Kempinski Concertini“ majú hoteloví hostia a návštevníci Tatier možnosť vidieť vystúpenia talentovaných študentov a absolventov košického konzervatória. Tieto koncerty sa konajú počas školského roka vždy jednu sobotu v mesiaci o 14:00 h.

Májové sobotňajšie popoludnie pod Tatrami bude tentokrát patriť dvom hudobným talentom – v sprievode pedagóga a klaviristu Leonarda Dunu zahrá na flaute Lukáš Kozák a sekundovať im hrou na saxofón bude Henrieta Filipová.

Veľmi sa tešíme, že môžeme každú sobotu v mesiaci hrať v takomto príjemnom prostredí hotela na brehoch Štrbského plesa. A preto pozývame všetkých návštevníkov Tatier prísť si vypočuť našich talentovaných študentov v sprievode ich skvelého pedagóga, hovorí Róbert Galovics, riaditeľ Konzervatória Jozefa Adamoviča v Košiciach.

Viac informácií nájdete na stránke: www.kempinski.com/hightatras.

Podujatia v Tatrách