SNEŽNÉ PSY 2020 - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

SNEŽNÉ PSY 2020

Eskimácky víkend zábavy pod Lomničákom

Užite si jedinečný zážitok na podujatí Snežné psy aj tento rok už 08. a 09. februára. V našich krásnych veľhorách sa už po jedenástykrát uskutoční toto zábavné podujatie a to priamo pod rozprávkovým Lomnickým štítom, na medzistanici Štart, na svahu Čučoriedky západ. Vstup na podujatie je zdarma.

Spríjemnite svojím najmenším ich víkend v prostredí zasneženého strediska Tatranskej Lomnice v spoločnosti najlepších priateľov človeka. Spoznajte tento netradičný šport ale aj spôsob prepravy v krajinách tuhej zimy a nechajte sa vtiahnuť do atmosféry života na severnom póle. 

S rodinou si budete môcť užiť 2 dni plné súťaží, rozprávok, vystúpení psíkov, lavínových hier, či zažiť skvelú rodinnú lyžovačku na zjazdovkách strediska Tatranská Lomnica.  Deti, ako správni objavitelia sa budú môcť zúčastniť expedičných výprav do ďalekých-neďalekých zákutí ľadovej krajiny. Počas soboty aj nedele je pre nich pripravená dobrodružná expedícia od póla k pólu, ktorá je plná zábavných úloh. 

Svoje schopnosti na reálnom príklade ukážu aj lavínové psy so svojimi psovodmi z Horskej záchrannej služby, ktoré sa budú snažiť vypátrať a následne vyslobodiť „obeť“, ktorá uviazla pod lavínou – podarí sa im to? Príďte sa presvedčiť a zažiť reálny zásah horskej záchrannej služby so svojimi pomocníkmi. 

O skvelú atmosféru a animačný program sa na pódiu postará moderátor a zároveň aj skvelý choreograf a tanečník Laco Cmorej. Kvalitný hudobný program zaistí košická skupina 2 VOSIS, môžete sa tešiť aj na originálny folklórny koncert na handmade hudobných nástrojoch od kapely Vrbovskí víťazi. Počas oboch dní vás bude energickou tanečnú choreografiou sprevádzať zoskupenie talentovaných tanečníkov z tanečného zoskupenia UNOSTAR, ktoré sa môže pochváliť titulom najúspešnejší účastník zo Slovenska na Majstrovstvách Európy 2014.

PROGRAM


8.2.2020 – SOBOTA

 • 10:00 – 10:30  Otvorenie podujatia s moderátorom
 • 10:30 – 10:35 Tanečná choreografia UNOSTAR
 • 10:35 – 10:50  Lavínové psy
 • 11:00 – 11:50 Hudobné vystúpenie kapely 2 VOISIS
 • 11:50 – 12:05  Dog dancing 
 • 12:05 – 12:10 Tanečná choreografia UNOSTAR
 • 12:10 – 12:30 Školička tanca UNOSTAR
 • 12:30 – 13:00  Hry a súťaže s moderátorom
 • 13:00 – 13:15  Psia škola
 • 13:15 – 13:20 Tanečná choreografia UNOSTAR
 • 13:20 – 13:40  Školička tanca UNOSTAR
 • 13:40 – 14:00  Lavínové psy
 • 14:10 – 14:30  Psia škola
 • 14:30 – 15:00 Hry a súťaže s moderátorom


9.2.2020 – NEDEĽA

 • 10:00 – 10:30 Otvorenie 2. eskimáckeho dňa
 • 10:30 – 10:35 Tanečná choreografia UNOSTAR
 • 10:35 – 10:50  Lavínové psy
 • 11:00 – 11:15  Kapely VRBOVSKÍ VÍŤAZI
 • 11:15 – 11:30  DOG DANCING
 • 11:35 – 11:40 Tanečná choreografia UNOSTAR
 • 11:40 – 12:00 Školička tanca UNOSTAR
 • 12:00 – 12:30  Hry a súťaže s moderátorom
 • 12:30 – 12:45  Detské piesne Branislava Jobusa
 • 12:45 – 12:55  Psia škola
 • 12:55 – 13:10  Kapely VRBOVSKÍ VÍŤAZI
 • 13:10 – 13:15  Tanečná choreografia UNOSTAR
 • 13:15 – 13:30 Školička tanca UNOSTAR
 • 13:30 – 13:50  Lavínové psy
 • 14:10 – 14:25  DOG DANCING
 • 14:25 – 14:45 Hry a súťaže s moderátorom

OZNAM k doprave a parkovaniu

Pre nerušenú návštevu podujatia odporúčame využiť na presun do Tatranskej Lomnice verejnú hromadnú dopravu. Zároveň upozorňujeme návštevníkov podujatia na prípadné dopravné obmedzenia na pozemných komunikáciách v okolí Tatranskej Lomnice, ktoré budú spočívať v riadení cestnej premávky a parkovania.  aby rešpektovali pokyny organizátorov a dopravnej polície.

Mapa dostupných parkovacích miest počas podujatia, z ktorých návštevníkov pohodlne odvezie linka skibusu


Takto vyzerali Snežné Psy v Tatranskej Lomnici minulého roku
 

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak