Tatranský deň detí

ZAŽITE ŠPORTOVÝ VÍKEND V TATRÁCH

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Vysoké Tatry v spolupráci s obcou Štrba a agentúrou Be Cool, organizuje športový víkend a oslavu dňa detí pod názvom TATRANSKÝ DEŇ DETÍ,  ktorý sa uskutoční 1. júna 2019 na Štrbskom Plese.

V sobotu si malí aj veľkí návštevníci prídu na svoje. Tešíme sa na celú vašu rodinu čaká na vás futbal, basketbal, biatlon, box, florbal, ale aj volejbal či atletika. Spoločnosť vám budú robiť aj naše športové hviezdy.

8:00 – Registrácia

9:30 – Slávnostné otvorenie podujatia

10:00 – Otvorenie Olympijskej dediny športu

10:00 – Beh olympijského dňa

11:40 – Bicykel olympijského dňa

13:20 – Vyhlásenie výsledkov

13:45 – Autogramiáda olympionikov

15:00 – Žrebovanie o bicykle pre celú rodinu

16:30 – Uzatvorenie Olympijskej dediny športu

17:00 – Ukončenie podujatia

Malí športovci môžu ukázať, čo v nich je a zapojiť sa do pretekov v behu alebo na bicykli. Na víťazov čakajú fantastické ceny a každý súťažiaci od nás dostane medailu a tričko Športuj Slovensko na pamiatku. Vyhrať môžu aj bicykle pre celú rodinu.

Súčasťou podujatia je v sobotu večer 7. ročník nočného behu  RAJEC HIGH TATRAS NIGHT RUN. Nočné behy majú svoju nezameniteľnú atmosféru. Nakoľko zvyčajne dĺžka trás nebýva zvlášť dlhá, majú ich v obľube tak bežeckí nadšenci, ako aj profesionáli, ktorí ich považujú za príjemné spestrenie tréningového plánu. Bežci majú na výber z kratšej, 5 km dlhej trasy, a dlhšej 10km trate. Bežať sa bude v okolí pokojného a v nočnom čase tajomného Štrbského plesa. Registrácia prebieha na oficiálnej stránke www.bratislavamarathon.com.  V cieli na všetkých úspešných bežcov čakajú zaslúžené a opäť jedinečné medaile.

Tešíme sa na všetky deti a ich rodičov pri zábave a športovom súťažení.

Podujatia v Tatrách