Tom Kave Talk show – termín presunutý, upresní sa

Tom Kave Talk show. Vzťahy a opäť vzťahy. Sú všade okolo nás. Tak obrovsky nepochopená definícia, a pritom tak dôležitá v našich životoch. Bohužiaľ, vzťahy dnes nefungujú. Dáva sa im stále menej a menej pozornosti. Prečo? Pretože sa deje rýchly odklon od Rodiny. Zabúdame, že Rodina je to najviac. Naháňame sa a čas beží. A my to chceme zmeniť a zachrániť. Do kruhu šťastného a úsmevného života patrí aj vzťah / Rodina. Už sa zistilo, že vzťah nie je len vzťah, nestačí mať len vzťah. Vzťah treba tvoriť a zvládať ho. Každý deň. Ale ako? To je už účel Tom Kave Talk Show, lukratívna, jedinečná, estetická, náučná, motivačná a zároveň zábavná. Vždy so zaujímavými hosťami. Nie typická, ale iná. Príď sa presvedčiť.

Pozor! Vstupenky sú v obmedzenom počte!

Špeciálnymi hosťami na Tom Kave Talk Show budú viaceré slovenské osobnosti. Pozvanie prijal obľúbený slovenský herec, ktorý roky hviezdil na televíznych obrazovkách v seriáloch Mafstory, známy ako Banán či Profesionáli, Peter Batthyany. Pozvanie prijala aj legenda tanečnej scény Johnny Mečoch alias Johnny Perfecto, Inšpiratívny rečník na vozíku s ťažkým príbehom Tomáš Masaryk a energiou nabitý coach a podnikateľ Milan Tkáč alias Milan Coach. Budete počuť, čo ste ešte nikdy nepočuli, každý príbeh hostí je inšpiratívny, až neuveriteľný. Ako klenot večera na Tom Kave Talk Show bude mladá a talentovaná speváčka Lucia Gibarti, ktorá sa do pamäti, nielen hudobných nadšencov, vryla ako hlas titulnej skladby kino trháka Sviňa, svojím sólovým hudobným počinom vyráža dych! Pri jej novinke, anglickej piesni Winner sa naskytá otázka: je to skutočne tá istá speváčka, ktorej hlas vďaka hitu Slovensko moje, otčina moja, pozná celé Slovensko? Tom Kave Talk show bude aj o speve, a nie hocijakom.

Dňa 7. a 8. 12. 2022 sa zrodí na Slovensku niečo nové, do detailu premyslené, už to nikdy nebude ako predtým, už nikdy nebudeš stagnovať vo vzťahu, ani v ňom trpieť. Konečne vzťah bez bolesti. Dozvieš sa tajomstvo fungujúceho vzťahu. Účelom Tom Kave Talk Show je zanechať uvedomenia a odhaliť pravdu. Už nemôžeme čakať, že zajtra bude lepšie a veriť, že sa to samo vyrieši. Potrebujeme sa spájať a hovoriť otvorene, hovoriť pravdu. V pravde je sila.

Tom Kave Talk show nebude jednorazová. Nebude to len talk show. Bude tu pre vás dlhodobo. Nebude iba o rozhovoroch, bude o uvedomeniach, emóciách, silných príbehoch, autenticite, zábave, príjemnej atmosfére a aha momentoch. Uvádza a moderuje Tom Kave.

Organizátor podujatia si vyhradzuje právo na zmenu termínu a hostí v prípade neočakávaných udalosti.

Kto je Tom Kave?

Rodený v Humennom, ambiciózny a odhodlaný odišiel do Bratislavy ako 13-ročný a nastúpil do 9. triedy základnej školy. Prestúpil z jeho rodného futbalového klubu v Medzilaborciach, do ŠK Slovan Bratislava. Ako 19-ročný totálne zamiešal karty v jeho živote a z futbalu prešiel na kontroverznú prácu striptéra, v roku 2014 získal titul majstra Európy v pánskom striptíze, následne viedol jednu z najúspešnejších striptízových agentúr na Slovensku vôbec, kde vypredával divadla a sály. V roku 2016 začal moderovať eventy a v tom čase sa vydal na cestu osobnostného rozvoja až dodnes. Jeho najväčšie podujatia, ktoré moderoval, boli v roku 2017 v Prahe pred približne 15 000 ľuďmi a v tom istom roku v Bratislave pred 2 000 ľuďmi. Od roku 2021 vedie krásny a harmonický vzťah, ktorý je každým dňom krajší a pevnejší. Našiel jeho kráľovnú, a to doslovne. V tomto roku sa rozhodol založiť Tom Kave Talk Show, ktorá sa bude primárne venovať téme partnerské vzťahy, samozrejme na rovinu bez servítky. Rodina je stavebný základ našej spoločnosti, tak to vždy bolo a bude. Bez výnimky.

 

Otvorenie sály: 18.30 h

Oficiálny začiatok : 19.00 h

Koniec : 21.00-22.00 h

Podujatia v Tatrách