FILMOVÁ POZVÁNKA – PREMIÉRA FILMU O VYSOKÝCH TATRÁCH - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

FILMOVÁ POZVÁNKA – PREMIÉRA FILMU O VYSOKÝCH TATRÁCH

Počas Veľkej noci 12.04.2020 o 12:15 hod. nás na RTVS 2 čaká premiéra filmu o Vysokých Tatrách. Premiéra filmu nás zachytila v čase, keď návšteva Regiónu Vysoké Tatry nie je taká, ako sme zvyknutí, obmedzenia sa dotkli aj našich veľhôr. Prostredníctvom filmu však môžete načerpať inšpirácie a objavovať  Vysoké Tatry inak.

Spoznať krásu našich hôr, objaviť históriu a kultúru regiónu, tradičnú a modernú gastronómiu, zaujímavé múzeá a galérie, hodnotnú kultúru a zažiť výnimočný relax. Tatry sú a budú liekom naďalej, a premiéra tohto filmu prichádza práve v čase, kedy vyzývame všetkých turistov a návštevníkov – nerušte Vaše pobyty, pomôžte cestovnému ruchu – zmeňte termín.

Iba podporou domácich produktov, výrobkov a dovoleniek na Slovensku pomôžeme turizmu sa pozviechať..  Veríme, že sa vám film zapáči natoľko, že ak ste vo Vysokých Tatrách nováčik, teraz nájdete ten Váš dôvod pre návštevu a ak ste pravidelným návštevníkom, že si cez obrazovku pripomeniete, prečo tieto hory všetci milujeme. 

Tešíme sa, že sme sa ako Oblastná organizácia cestovného ruchu zapojili do projektu „ Čo nám z lásky dáva naša krajina“ a ukázali vám zákutia našich majestátnych hôr. Práve teraz keď je situácia v cestovnom ruchu kritická, môžete prostredníctvom filmu cestovať srdcom… 

Film bol vyprodukovaný v spolupráci s mestom Vysoké Tatry a finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Produkcia a výroba: Jasmína Stauder, Stauder holding. s.r.o

Réžia: Miro Damonson

>>> Trailer na stiahnutie <<<

Okrem slovenskej verzie sú k dispozícii aj mutácie pre zahraničné zastúpenia a výstavy s cieľom predstaviť krásu nášho regiónu čo najväčšiemu počtu zahraničných návštevníkov.

S pozdravom

Lucia Blašková
výkonná riaditeľka / executive director

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak