Medvedie dni 2021 v brlôžteku – rodinný festival sa po ročnej prestávke vracia na Hrebienok - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Medvedie dni 2021 v brlôžteku – rodinný festival sa po ročnej prestávke vracia na Hrebienok

Medvedie dni, najobľúbenejší rodinný festival vo Vysokých Tatrách, potešia po ročnej prestávke opäť všetkých malých i veľkých návštevníkov. Na Hrebienku čakajú v dňoch 31. 7. – 1. 8. 2021 na účastníkov zábavno-vzdelávacie hry, súťaže a zaujímaví hostia.

Netradičný festival medveďov v novom formáte, ktorý mal premiéru v roku 2019, opäť pokračuje. Dva dni plné medvedej zábavy prinesú nielen vystúpenia populárnych hostí, ale aj zaujímavý interaktívny a vzdelávací obsah pre deti a rodičov. Objaviť budú môcť svet lesnej pedagogiky, zoznámiť sa s prácou horských záchranárov či horských nosičov.

V sobotu 31. 7. bude o láske, horách, dobrom jedle či prírode spievať slovenská speváčka, hudobníčka a pesničkárka Sima Magušinová známa pod umeleckým menom Sima Martausová, v nedeľu poteší deti aj rodičov Marián Čekovský so svojou kapelou. Na pódiu sa objaví Muzikál z Novej scény – Mrázik, v ktorom sa predstavia Dárius Koči, Patrik Vyskočil, Lenka Machciniková a ďalšie tváre známe z televíznych obrazoviek. Tešiť sa môžete aj na Divadlo Actores a Pipi dlhú pančuchu, Fidlikantov, školu tanca Credance, Kaprálikovcov s divadelným predstavením Kozliatka a vlk a mnoho iného.

„Vzhľadom k aktuálne platným opatreniam a nariadeniam Úradu verejného zdravotníctva SR je kapacita podujatia Medvedie dni na Hrebienku obmedzená. Pri limitovanom počte návštevníkov sme sa rozhodli vstup do uzavretého areálu spoplatniť. Najvýhodnejšie vstupy vždy na jeden deň podujatia budú v predpredaji cez Gopass v balíčku s lístkom na pozemnú lanovku na Hrebienok. Pri nákupe v online predpredaji cez Gopass budú ceny vstupného pre dospelých od 7€, v kombinácií s lístkom na lanovku za 15€. Vstupné za symbolické 1€ potrebujú aj deti do 6 rokov, ktoré majú lanovku v sprievode rodičov zdarma. Vstupenky pre deti do 6 rokov budú k dispozícii cez platformu inviton.sk,“ informoval manažér horského strediska Vysoké Tatry Lukáš Brodanský.

Presný program podujatia ako aj organizačné pokyny nájde verejnosť na webovej stránke www.vt.sk. Z dôvodu zníženej kapacity podujatia je nákup vstupeniek v online predpredaji, v ktorom budú k dispozícii za najvýhodnejšie ceny, najoptimálnejšou voľbou. V dňoch 31.7. a 1.8.2021 zároveň organizátori odporúčajú uprednostniť pri ceste do Starého Smokovca verejnú dopravu – Tatranskú elektrickú železnicu alebo autobusovú dopravu. V prípade osobnej dopravy bude nevyhnutné využiť mestské a súkromné platené parkovanie v Starom Smokovci.

Zdroj: Tatry mountain resorts, a.s.

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak