Zima v Tatrách

Prijmite pozvanie na zimnú dovolenku v Tatrách a nechajte sa zavaliť horami zážitkov! So skipasom platným v celých Vysokých Tatrách si vychutnáte všetky najväčšie zimné tatranské atrakcie.

LYŽOVAČKA PRE VŠETKÝCH

Lyžujte v Tatrách s ešte lepšími službami a väčšou zábavou!
Užite si kvalitnú lyžovačku na 24 km zjazdových tratí – 13 km ľahkých modrých zjazdoviek s celou rodinou či 10 km červených náročnejších tratí a 1,2 km dlhú najvyššie položenú čiernu zjazdovku z Lomnického sedla na Skalnaté pleso. 20 km technicky zasnežených zjazdoviek garantuje 5 mesačnú lyžovačku v roku.

BEŽKOVANIE POD TATRAMI

Spoznajte Tatry aj na bežkách!
Najväčší areál bežeckého lyžovania Štrbské Pleso ponúka až 20 km bežeckých tratí.
V strediskách Tatranská Lomnica a Starý Smokovec a v golfovom rezorte vo Veľkej Lomnici nájdete ďalších viac ako 40 km bežeckých tratí ľahkej a strednej náročnosti. Či ste profesionál alebo začiatočník, máte si z čoho vyberať!

HORY A VÝHĽADY

Prekrásne výhľady na zasnežené tatranské vrcholy lákajú turistov aj v zime. Sprístupnených je niekoľko turistických chodníkov k 12-tim vysokohorským chatám.

VÝLETY LANOVKAMI

Na druhý najvyšší štít, Lomničák, obľúbený Hrebienok a známe Solisko vás pohodlne vyvezú lanovky.

ZÁBAVNÁ SÁNKOVAČKA

K najväčšej zábave vo Vysokých Tatrách patrí denná aj nočná sánkovačka z Hrebienka do Starého Smokovca po upravovanej a osvetlenej 2,5 km dlhej dráhe. Vychutnajte si mrazivú jazdu!

ZÁŽITKY A VÝNIMOČNÉ SLUŽBY

O zábavu sa postarajú profesionálne tímy inštruktorov, s ktorými budete mať možnosť si vyskúšať pochod na snežniciach aj skialpinistické túry. V lyžiarskych strediskách vás čakajú obľúbené produkty ako denný aprés-ski program, Fun zone, snowpark a iné.

RELAX V AQUAPARKU

Spestrite si dovolenku návštevou jedinečného komplexu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax. Termálna voda prameniaca z hĺbky 1300 m obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Načerpajte silu v modernom celoročne otvorenom aquaparku AquaCity Poprad – v centre vodnej zábavy a wellness relaxu pod Tatrami.

OBĽÚBENÉ PODUJATIA

Zimná sezóna sa otvára projektom Tatranský dóm na Hrebienku a pokračuje sériou podujatí Tatranské Vianoce. Sledujte, aké zaujímavé podujatia sú pre vás pripravené počas zimnej sezóny v Regióne Vysoké Tatry.


Tešíme sa na Vašu zimnú návštevu v Tatrách!

Podujatia v Tatrách