Reštartujeme TATRY Card! - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Reštartujeme TATRY Card!

Už od 9.7.2021 si môžete zakúpiť novú TATRY Card, ktorá prináša so sebou viaceré novinky. Snažili sme sa zachovať obľúbený produkt a hoci došlo k viacerým zmenám, veríme, že si nájde svojich zákazníkov.

Karta bude platná od zakúpenia až do konca sezóny, do 31.10.2021. Nie je teda viazaná na dĺžku pobytu a môžu ju získať aj domáci obyvatelia či návštevníci, ktorí sa do Tatier vracajú opakovane počas jednej sezóny.  Aké výhody prináša karta na leto 2021? Vybrali sme 10 prevádzok, ktoré ponúkajú zaujímavý program aj počas menej priaznivého počasia. Do každej z nich získava držiteľ karty zľavu 20% na vstupné – avšak nielen pre seba ale aj pre jedno dieťa do 15 rokov. Kartu môže držiteľ využívať opakovane a obľúbené atrakcie navštíviť aj viackrát. Ak navštívi aspoň 4 prevádzky, môže sa zúčastniť veľkej letnej súťaže,  kde je hlavnou cenou pobyt v hoteli Slovan v Tatranskej Lomnici a ďalšie ceny, ktoré postupne predstavíme.

Kartu je možné zakúpiť v Tatranských informačných kanceláriách v Starom Smokovci či Tatranskej Lomnici alebo vo vybraných hoteloch a prevádzkach (za 3€) alebo online na eshope za 5€. Karta funguje ako digitálna karta v mobilnej peňaženke, ale môže sa používať aj jej papierová verzia. Digitálna karta prináša aktuálny prehľad využitých vstupov či iné informácie z prostredia Vysokých Tatier.

Kde všade získate zľavu 20%? Nechajte sa inšpirovať týmto výberom múzeí, interaktívnych galérií či prehliadok:
 • Tatranská Lomnica
 • Múzeum TANAP-u
 • Botanická záhrada
 • Skimuzeum
 • Dobrá Hračka
 • Starý Smokovec
 • Tricklandia
 • Tatry vnútri
 • Dolný Smokovec
 • Dinopark Tatry
 • Štrbské Pleso
 • Tatras Tower
 • Tatranská Polianka
 • Poliankovo
 • Nová Polianka
 • Pedal Planet

Pri využití všetkých atrakcií môžete ušetriť viac ako 20 € (ak to využije dospelá osoba spolu s jedným dieťaťom do 15 rokov). Čím viac atrakcií navštívite (aj opakovane), tým viac ušetríte.

Prajeme Vám príjemný pobyt v Tatrách a veľa zážitkov, aj vďaka TATRY Card.

Pozor, karta už neobsahuje cestovanie električkou ani poistenie na zásah horskej služby. Obe tieto služby však môžete veľmi jednoducho nahradiť. Na bezproblémové a neobmedzené cestovanie električkou odporúčame trojdenný lístok v cene 8€, ktorý zakúpite na stanici alebo online na stránkach slovakrail.sk. Čo sa týka poistenia na hory, tak každý ubytovaný v meste Vysoké Tatry, ktorý zaplatil daň za ubytovanie je automaticky poistený. V prípade, že ste ubytovaní mimo mesta Vysoké Tatry (napr. Poprad, Štrbské Pleso, podhorské obce), odporúčame navštíviť Tatranské informačné kancelárie kde Vám uzatvoria horské poistenie na počkanie a pridajú aj tip na túru.

Informácie nájdete na tatry.sk/tatrycard aj https://regiontatry.sk/tatrycard/ .

Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Vysoké Tatry.

Produkt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak