Rodina a zábava - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety Enjoy icon

Kontaktný formulár

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Objavte v Tatrách okamihy rodinného šťastia a prežite leto nezabudnuteľných zážitkov! Vysoké Tatry môžu byť aj vašim turistickým dovolenkovým rajom. Vyberte sa na vzrušujúcu poznávaciu výpravu a strávte s deťmi letné dni plné hier, pohybu na čerstvom vzduchu a zábavy!

S rodinou v prírode

Nechajte sa zlákať pestrou paletou možností rodinných výletov a odneste si z Tatier spomienky, na ktoré sa nezabúda. Jedinečné prostredie ponúka turistické chodníky vhodné aj pre malé detské nožičky.

Člnkovanie na Štrbskom plese

Nezabudnuteľný zážitok nielen pre najmenších. Nostalgická plavba nadchne vaše ratolesti a postará sa o skvelý rodinný program. Tento výlet Vás určite nesklame.

Lanovkami za dobrodružstvom

Deti lanovky milujú. Vezmite rodinku na celodenný výlet a vyvezte sa pohodlne za prekrásnymi panorámami či do obľúbeného detského eko-mini parku Svištia krajinka na Skalnatom Plese.

Tatranská divočina

Zažite jedinečné dobrodružstvá a spoločne bádajte po tatranských tajomstvách vďaka zábavnému eko-friendly projektu TATRANSKÁ DIVOČINA. Množstvo príbehov a záhad vám umožní netradičným spôsobom spoznať tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta Tatier.

Nekonečná detská zábava v aquaparku

V Aquacity Poprad detská zábava nikdy nekončí! Spestrite si svoju rodinnú dovolenku návštevou tohto jedinečného komplexu, nový detský raj a množstvo pohody pre celú rodinku Vám zaručene spríjemní letné chvíle vo Vysokých Tatrách.

Jazda Tatranskou Kométou

Príďte si pozrieť skvost tatranských železníc zblízka a zažite čarovnú jazdu Kométou! Jazdu historickou železničkou si môžete vychutnať každý prázdninový víkend.

Belianska jaskyňa

Spoznajte podzemie Tatier v jedinej prístupnej jaskyni vo Vysokých Tatrách – v Belianskej jaskyni. Navštívte s rodinou tento jedinečný prírodný úkaz po celý rok, hoc aj za nepriaznivého počasia.

Múzeum Tatranského národného parku

Zoznámte vaše deti s malými aj veľkými obyvateľmi tatranských lesov. Múzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici vás oboznámi s charakterom tatranskej prírody, s jej ochranou a s dejinami sprístupňovania Tatier. Neďaleko v botanickej záhrade zase môžete spoznať tatranské rastlinky a bylinky.

Podujatia pre rodinky

Počas celých prázdnin vás čaká niekoľko podujatí, na ktorých sa s deťmi do chuti zabavíte. Najviac medveďov v Tatrách nájdete prvý augustový víkend na Hrebienku. MEDVEDIE DNI sú plné medvedích zážitkov, súťaží, atrakcií premiešané množstvom detskej zábavy. Svište naopak ovládnu Štrbské pleso, ktoré sa vďaka akcii SVIŠTE NA PLESE koncom prázdnin premení na jedno veľké športovisko.

FAMILY friendly

Nájdite si to pravé ubytovanie pre Vašu rodinu v jednom z týchto FAMILY friendly ubytovacích zariadení a prežite krásnu dovolenku plnú rodinnej pohody priamo vo Vysokých Tatrách!


Okolie Tatier je ako stvorené na prechádzky lesmi a lúkami, kde často stretnete aj zvieratká. Diviaky a muflónymôžete obdivovať v zvieracej obore smerom na Spišské Bystré. V Kvetnici na jazierku a na rieke Poprad nakŕmite kačky. Malú mini ZOO nájdete v Gerlachove pri Hoteli Hubert.

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak