Súťaž o turistický balíček

Už dnes sa v Tatranskom národnom parku končí sezónna uzávera. Od zajtra tak budú môcť návštevníci po sedem a polmesačnej prestávke využívať všetky značkované turistické chodníky, vrátane prechodov cez vysokohorské sedlá a trás, ktoré vedú na turisticky sprístupnené štíty.

Vo Vysokých a Belianskych Tatrách majú turisti k dispozícii okolo 350 kilometrov značených turistických trás, ďalších cez 330 kilometrov sa nachádza v Západných Tatrách. Okrem toho Štátne lesy TANAP-u ako správca turistickej a informačnej siete na území Tatranského a časti Pieninského národného parku zabezpečujú aj značenie turistických chodníkov v oblasti Spišskej Magury a Pienin. Celkovo je v ich správe takmer 800 kilometrov turistických trás, z toho sa na vyše tristo vzťahuje sezónna uzávera. Viac sa dočítate v tlačovej správe TU!

Pripravili sme si pre vás súťaž na sociálnych sieťach FACEBOOKU a INSTAGRAME Region Vysoké Tatry o turistický balíček v ktorom nájdeš: batoh a športový vak, uterák, praktickú lekárničku na turistiku, multifunkčnú bufku a čelenku, pršiplášť, kreslenú turistickú mapu a cyklomapu a knihu Slovenské hory nie len z neba.

PODMIENKY SÚŤAŽE NÁJDETE TU!

Podujatia v Tatrách