Večer plný hviezd pod Tatrami – ako dopadol 5. ročník Fashion Charity Night? - Región Vysoké Tatry Tatranská lyžovačka Zimné výlety Za históriou regiónu Wellness a relax Rodina a zábava Gurmánstvo a emócie Navigovať Prehrať Zväčšiť * Mapa Galéria Počasie Webkamery Hľadať Rodina Cykloturistika Turistika Body Minus Plus Ubytovanie Vylety

Kontaktný formulár

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Večer plný hviezd pod Tatrami – ako dopadol 5. ročník Fashion Charity Night?

13. decembra 2018 hostilo AquaCity Poprad už po piatykrát módnu prehliadku známej slovenskej návrhárky Jany Pištejovej. Fashion Charity Night 2018 však bola niečím viac, než len exkluzívnou módnou prehliadkou. Otvorila sériu podujatí Popradských Vianoc.

Hviezdne mená, módna prehliadka svetovej úrovne a program s vianočným nádychom – tak by sa dala jednoducho charakterizovať táto výnimočná akcia, charitatívna módna prehliadka známej slovenskej návrhárky Jany Pištejovej. Jana Pištejová je ikonou slovenskej módy a to dokázala svojimi luxusnými kreáciami aj tento rok. Pod Tatrami sa opäť stretli na móle známe modelky,  hviezdila Andrea Verešová, sprevádzali ju Jasmina Alagič, Ivana Kičikoleva, Karolína Chomisteková a ďalšie známe tváre zo sveta modelingu, ktoré sa postarali o veľmi pútavý módny večer, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani oveľa v svetových metropolách.

Exkluzívnu módnu prehliadku skvelým spôsobom doplnil huslista a virtuóz Filip Jančík so svojím sólovým vystúpením, Katarína Knechtová s prekvapením v podobe hudobníkov Šarišan, okrem svojej tvorby zabavila publikum folklórnym vystúpením. O vianočný zlatý klinec programu sa postarala Kateřina Brožová. Divákov skvelým programom sprevádzali známi slovenskí moderátori, Ján Tribula a Marianna Ďurianová. Známe tváre slovenské showbiznisu sa nenachádzali len na javisku, ale aj v publiku. Akciu prišiel podporiť Boris Kollár, Gabriela Drobová, Vica Kerekeš, ale aj sestra a mama Andrey Verešovej, tanečníci z The Pastels a domáci zástupcovia kultúrneho a spoločenského života.

Aj tento rok bolo zmyslom Fashion Charity Night vyzbierať čo najväčší výťažok na dobročinné účely. Príspevky od partnerov, ktorí event podporujú, putujú každý rok predovšetkým rodinám z regiónu pod Tatrami, ktoré sa nachádzajú v ťažkej životnej situácii. Finančnú pomoc a dary od partnerov tento rok dostali 3 rodiny, štvrtá rodina sa môže tešiť z krásnej novej kúpeľne. Časť výťažku putuje aj Nemocnici Poprad na nákup dôležitého prístroja a Nadácii Markíza šíriacej pomoc aj do ďalších častí Slovenska, ktorú zastupovala Danica Kleinová Nejedlá. Za 5 rokov bolo na akcii za pomoci partnerov a účastníkov galavečera Fashion Charity Night vyzbieraných a rozdelených už viac ako 100 000 eur a veríme, že toto číslo bude naďalej len narastať.

K vynikajúcemu galavečeru, ktorého ťahákom je nielen atraktívny program ale aj chuť pomáhať, každoročne prispieva aj spolupráca Oblastnej organizácie Región Vysoké Tatry, symbolický šek preto jednej z rodín odovzdal aj predseda  predstavenstva  Michal Sýkora.

Všetkým podporovateľom a zúčastneným ďakujeme za pomoc a skvelé prevedenie exkluzívnej akcie, ktorá na východnom Slovensku zatiaľ nemá obdobu. A pod Tatrami sa na vás tešíme opäť o rok!

Lucia Blašková 
Asistentka riaditeľa / PA to the Director
AquaCity Poprad

Napísali o Tatrách

Prejsť na Facebook

wunderschöne Landschaft und freundliche Menschen Dankeschön

Georg Horn

Great place!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otto Katona

One of the most beautiful places! We keep coming back! Insider Tipp: Enjoying a meal at Restaurant Fortuna in Spisska Sobota! Small and totally unexpected, but they would deserve a michelin star or at least a falstaff voting

Miriam Bentfeld

bellissimo e perfetto per gira in famiglia

Giuseppe Ganci

This is the most gorgeous place - an undiscovered paradise with very reasonable prices. We had so much fun rowing a boat at Stary Pleso, hiking the mountains, and eating pierogi at the Grand Hotel Kempinski. The air was clean and you could see stars shining so brightly in the night sky. In the evenings, colorful thunderstorms would roll through and it was just so cozy. We had a wonderful and memorable family vacation here and will be back again.

Krysten Jenci

Megnifico....... beautiful mountains.... .. roads very good condition speechless....

Jacek Baca

Superb view!

Ilona Ilonciks

Nice place. Greatfull nature. Friendly People. I like it.

Kai Stamm

Отдых ........... Природа супер

Яна Рішко

Beautiful place with most beautiful views. Fantastic for active people who like hiking in the mountains.

Ela Sobota

Určite áno, na Slovensku je to naj čo Slovensko má

Patrik Draxler

Hoci sme stihli len Hrebienok, Beliansku jaskyňu, Bachledku a Štrbské pleso, boli sme nadšení a uchvátení. Prekrásna príroda, dobré služby, výborná strava a všade ochotný personál. Už teraz sa tešíme na ďalší pobyt! <3

Jaroslava Bašistová

Je to tam krásný 😁 hodný lidi a je to jen 7 hodin vlakem, super 😍

Zdenka Lébrová

Tatry su moja srdcovka a nech som kdekoľvek vzdy ma nabijú pozitívnou energiou a pozitívnym myslením. Stále mam usmev na tváři ako malé decko a v poslednej dobe mam stále stastie Aj na perfektne pocasie a skvělých ludi ❤️

Livia Laylla Lukacova

Tatry sú krásne a je tam čo obzerať veľmi sa nám tam páčilo, no pre zlé počasie sme všetko nestihli pozrieť tak určite sa tam ešte raz niekedy vrátime. Čo sa nám tam ale nepáčilo bolo parkovanie mali sme problém niekde zaparkovať, keďže tam bolo toľko veľa ľudí.

Lucia Raškovská

The most beautiful place I've ever seen before. I was astonished at this place. I will come back very soon.

Van Sinn

Kľud, pohoda, užili sme si to s rodinou. Poriadne. Hlavne kľud od ľudi-vorkoholikov, ktori sa stále len ponáhľajú a vlastne nič nemajú, lebo nikdy nikde neboli len práca, doma a nič iné. Nevedia si nič užiť, ani vlastný život, ani peniaze pre ktoré by si nechali prevŕtať koleno, len aby im nič neutieklo z účtu. Také chvíle su liekom na všetko. Ticho, pohoda.....na nezaplatenie

Ifbb Marek Leder

Nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú pýchou Slovenska. Krásne miesta, nádherné štíty a príroda.

Martin Lörinc

A hiker's paradise. Trails are nicely groomed and scenery glorious!

Kim Beaudet

Ve Vysokých Tatrách je vždy krásně. Se správnou partou dobrých lidí a dobře zvolenou trasou na výšlap není možné, aby člověk nebyl spokojen. S ubytováním jsme byli pokaždé maximálně spokojení.

Monika Marančáková

Krásně strávené jarní prázdniny. Lyžařské podmínky pro děti byly perfektní. Široké sjezdové tratě, přehledný terén, perfektní služby a moc příjemní lidé. Určitě se sem vrátíme.

Denisa Nováčková

Przepiękne góry, szlaki zachęcające do wędrówek, pozytywni ludzie słowem świetne miejsce na codzień jak i wakacje :)

Piotr Wróbel

Wypoczynek w Tatrach od południowej, słowackiej strony to jednak inne doświadczenia niż w powiecie nowotarskim. Łatwość dojazdu, brak korków, mało ludzi, brak wszechobecnych góralskich bud z wszelkim dobrem, cisza, spokój, swietnie przygotowane stoki, bardzo dobra infrastruktura w zakresie zakwaterowania typu pensjonat (z ciepła woda 24h). Oprócz tego fajni, przyjaźni ludzie.

Michał Frontczak