Rodina a zábava

Vychutnajte si nezabudnuteľné momenty rodinného šťastia a objavte pocit pravej zimnej rozprávky. Vysoké Tatry môžu byť aj vašim zimným dovolenkovým rajom. Prejdite sa pôvabnou zasneženou prírodou, alebo prežite spolu s Vašimi ratolesťami spoločné chvíle plné zábavy, hier a pohybu na čerstvom tatranskom vzduchu.

Nekonečná detská zábava v aquaparku

V Aquacity Poprad detská zábava nikdy nekončí! Spestrite si svoju rodinnú dovolenku návštevou tohto jedinečného komplexu, nový detský raj a množstvo pohody pre celú rodinku Vám zaručene spríjemní zimné chvíle vo Vysokých Tatrách.

Lanovkami za dobrodružstvom

Deti lanovky milujú. Vezmite rodinku na čarovný výlet a vyvezte sa za prekrásnymi panorámami pod strmé štíty zasnežených Tatier.

Rodinná sánkovačka na Hrebienku

Kedy ste si naposledy užili parádnu jazdu na sánkach? Najdlhšia dráha na Slovensku vás určite presvedčí, aby ste spolu s rodinou skočili na sánky a vychutnali si nezabudnuteľný zážitok.

Obrovskí snehuliaci

Na Skalnatom plese vás túto zimu okrem skvelej lyžovačky privíta aj rodina SNEHULIAKOV. Hlava rodiny bude merať až 5 metrov. Bývať budú pri 15 miestnej lanovke na Skalnatom plese.

S profesionálmi na lyžiach

Spojte príjemne s užitočným. Nechajte naučiť lyžovať vaše deti profesionálnym tímom inštruktorov lyžiarskych škôl. Deti sa výborne zabavia a oboznámia s krásnym zimným športom.

Dávka adrenalínu

Pre odvážlivcov či neposedné deti nájdete v Tatrách množstvo tipov na aktívny program. Vyberte si z ponuky ZIMNÝCH ATRAKCIÍ.

Chodník korunami stromov

Užite si pohľad na zasneženú tatranskú krajinu z korún stromov. Úplne si Vás získa výhľad z 32 metrov vysokej veže, vďaka ktorému budete mať na dosah ruky mohutné stromy, z ktorých sú niektoré staršie ako my. Trasa o dĺžke viac ako 600 m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia a poučenia.

Trick-art galéria Tricklandia

Zapojte všetky svoje zmysly, pretože nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Odhaľte čo najviac trikov trickartových umelcov. Je to vzrušujúce a zábavné pre všetkých! Neuveríte vlastným očiam!

Belianska jaskyňa

Spoznajte podzemie Tatier v jedinej prístupnej jaskyni vo Vysokých Tatrách – v Belianskej jaskyni. Navštívte s rodinou tento jedinečný prírodný úkaz po celý rok, hoc aj za nepriaznivého počasia.

Múzeum Tatranského národného parku

Zoznámte vaše deti s malými aj veľkými obyvateľmi tatranských lesov. Múzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici vás oboznámi s charakterom tatranskej prírody, s jej ochranou a s dejinami sprístupňovania Tatier.

Podujatia pre rodinky

Ani v zime sa v Tatrách určite nebudete nudiť. Nebudú chýbať obľúbené rodinné podujatia ako TATRY ICE MASTER či SNEŹNÉ PSY, ale pripravených akcií je omnoho viac. Vyberte si sami z nášho kalendára podujatí.

FAMILY friendly ubytovanie

Nájdite si to pravé ubytovanie pre Vašu rodinu v jednom z týchto FAMILY friendly ubytovacích zariadení a prežite krásnu dovolenku plnú rodinnej pohody priamo vo Vysokých Tatrách!

Podujatia v Tatrách