Tatranská lyžovačka

Doprajte si neopakovateľnú dovolenku plnú zimných dobrodružstiev a zažite vysnívanú lyžovačku. Zalyžujte si vo Vysokých Tatrách, ktoré ponúkajú 24 kilometrov vždy upravených zjazdoviek a garanciu snehu 5 mesiacov v roku. V špičkových strediskách Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec vás k oblakom vyvezie 20 moderných lanoviek a vlekov.

V celých Vysokých Tatrách lyžujete na jednotný tatranský skipass, zohriať a výdatne sa zabaviť môžete v Apres Ski v každom stredisku a presúvať sa priamo na svah vám uľahčí ekologický SKIbus.

Nechajte sa unášať vysokohorskými panorámami a fantastickou atmosférou, ktorú vám najmenšie veľhory sveta v zime ponúkajú.

Najstrmšou zjazdovkou na Slovensku

V najmodernejšom slovenskom lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica si môžete zalyžovať z nadmorskej výšky 2190 m najstrmšou zjazdovkou z Lomnického sedla.
Prevýšenie až 1 300 m, 5-mesačná  garancia snehu, najmodernejšia 15 miestna kabínková lanovka a rozšírené  zjazdovky sú zárukou skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 5,5 kilometrovej trati so šírkou až do 60 m.

Lyžiarmi obľúbené Štrbské Pleso

Stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položené lyžiarske stredisko s dolnou stanicou vo výške až 1400 m.n.m. a najdlhšou lyžiarskou sezónou na Slovensku
Lyžiarom ponúka 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari.

Pre odhodlaných začiatočníkov

Starý Smokovec je svojimi nenáročnými traťami ideálnou voľbou pre malé deti a úplných začiatočníkov. Profesionálny tím inštruktorov lyžiarskej školy vám predstaví tento krásny šport a naučí tú správnu techniku.

Tatranské podhorie na bežkách

V Regióne Vysoké Tatry si môžete vyskúšať viac ako 61 km upravovaných bežeckých tratí. Najväčším strediskom bežeckého lyžovania je Štrbské Pleso. Ponúka 8 profesionálne upravovaných bežeckých okruhov v dĺžke od 0,5 do 5 km. Strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a ich okolie ponúkajú spolu 30 km bežeckých tratí ľahkej a strednej náročnosti. Na svoje si tu prídu pokročilí, ale aj začiatočníci.

Podujatia v Tatrách