Zimné výlety

Zimou sa vo Vysokých Tatrách to pravé dobrodružstvo len začína.

Okrem lyžovania na dokonale upravených zjazdovkách s najkrajšími výhľadmi na bielu tatranskú krajinu a nekončiacej sa zábavy na svahu tu na vás čaká oveľa viac pravých zimných dobrodružstiev a zážitkov.

Zimná dovolenka vo Vysokých Tatrách je pre oddych, aktívny relax alebo aj možnosť vyskúšať nové športy tou najlepšou voľbou.

Prechádzky zimnou krajinou

Zimnú dovolenku v Tatrách si užijú turisti plným dúškom. Vo vysokohorskom prostredí je každú zimu vytýčených približne 20 km značkovaných turistických chodníkov.
Snehový Betlehem pri Rainerovej útulni, vodopády Studeného potoka, túry do tatranských dolín či romantická prechádzka zasnenou zimnou krajinou – sú len príkladmi toho, aké turistické zážitky vám zima v Tatrách ponúka.

Na skialpoch do ticha

Chceli by ste uniknúť z preľudnených zjazdoviek do tichej prírody hôr, lyžovať v neporušenom snehovom prašane, sledovať nezabudnuteľné scenérie zo snehom zaliatych štítov. Nazrite spolu s nami do sveta skialpinizmu.

Na teplý chatársky čajík

V zimnom období vás turistické chodníky vo Vysokých Tatrách dovedú až na 12 vysokohorských chát. Okrem teplého chatárskeho čaju vám budú naservírované výhľady na prekrásne štíty, rozľahlé doliny či zamrznuté tatranské plesá.

Vyvezte sa nad oblaky

Chcete pripraviť svojim deťom niečo výnimočné ? Vezmite ich na výlet lanovkou až pod strmé štíty tatranských velikánov. Odnesú si nádherné zážitky a vy si vychutnáte tie najkrajšie tatranské panorámy.

Podujatia v Tatrách